Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Bladefall / Trapy - niezdecdowanie

Kenatas

Bladefall / Trapy - niezdecdowanie

Postautor: Kenatas » 20 mar 2016, o 23:16

Nie robiłem do tej pory żadnej postaci na Shadowie, więc w lidze Perandus postanowiłem to nadrobić. Jako że wcześniej na tej klasie działały postacie pod skill Bladefall, to też na taką się nastawiłem. Niestety, po zmianie drzewka nie bardzo widzę możliwość zrobienia dobrej postaci tylko pod ten skill (mniej dodatków do phys dmg), za to dookoła Shadowa widzę mnóstwo nodów do Trapów.

Trochę się zagubiłem ale zacząłem grać, trochę na Bladefall + Faster Casting + Conc. Effect, trochę na Fire Trap + Multiple Traps, leveluję też sobie inne gemy do trapów. Zebrałem kilka podstawowych nodów (życie i phys dmg) i zastopowałem, w sumie na Normal to nie robiło różnicy.

Teraz zaczynam Cruel, mam 22 nierozdane punkty i nie mogę się zdecydować jak dalej grać. Najbliżej mi do wyboru 5L Trapy + 4L Bladefall, pytanie, czy cos takiego ma sens. Oglądałem build zrobiony na Bladefall jako Trap, ale jakoś mnie nie przekonał, poza tym wygląda drogo (Bino's i drogie Rare).

Ogółnie - czuję jakąś obawę co do polegania wyłącznie na Trapach, bez dodatkowego skilla "z ręki" - być może nieuzasadnioną.

Nie chce mi się porzucać postaci i robić na innej klasie, chciałbym powalczyć tym Shadowem, kłopot w tym, że nie do końca wiem, czego właściwie chcę ;) .

Jeśli to o czym wspomniałem (Trapy + wspomagający Bladefall) ma sens, to będę wdzięczny za polecenie podeń optymalnego drzewka / setupu.

Moje obecne mini drzewko (22 SP w zapasie):
http://poedb.tw/us/passive-skill-tree/A ... tj8NX1bw==

Coś, co mi przyszło do głowy na rozwój:
(częściowo odgapione z jakichś traperskich buildów z głównego forum, z których żaden do końca mi nie pasował)
http://poedb.tw/us/passive-skill-tree/A ... 4K_o_-ug==

Koło Shadowa są też interesująco wyglądające nodki pod tarczę, połączenie evasion + block trochę kusi.

Cóż, nie znam klasy, mam tylko ogólną wizję, będę wdzięczy za wsparcie :) .
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
XnIcRaM

Administrator

Re: Bladefall / Trapy - niezdecdowanie

Postautor: XnIcRaM » 20 mar 2016, o 23:23

Może po prostu połącz bladefall z trapami? https://www.google.pl/search?q=bladefal ... pper%202.2
Kenatas

Postautor: Kenatas » 20 mar 2016, o 23:31

No właśnie patrzyłem na takie buildy i jakoś nie czuję za bardzo tematu.
No i jak wspomniałem - mam jakieś opory przed graniem TYLKO na Trapach.

Na razie myślę sobie nad tym 5L Trap + 4L Bladefall, ale pytanie jaki trap najlepszy i z czym oraz czy drzewko w miarę OK.
(6L nie planuję - finansowo na 100% poza zasięgiem, nie licząc Tabuli ;) )
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 21 mar 2016, o 01:23

Zdecydowanie musisz wybrać albo trapy albo bladefall albo jak już wspomniałem bladefall trap, swoja drogą bladefall trap extremalnie mocne i tanie, ale jeśli masz problem z TRAPAMI to z nich zrezygnuj
Kenatas

Postautor: Kenatas » 22 mar 2016, o 00:09

To nie jest tak, że "masz problem", raczej "nie masz z tym doświadczenia i musisz poćwiczyć" :) .
Dzisiaj wreszcie założyłem klatę 5L i wypróbowałem zestaw "Trap + Bladefall + Multiple Traps + Trap and mine damage + Poison" i muszę przyznać, że FAKTYCZNIE gra mi się tym całkiem nieźle - w przeciwieństwie do obaw. "Na papierze (ekranie)" mnie to nie przekonywało, w praktyce widzę, ze jest OK. Nie ma to jak własne doświadczenie :) .
Zostanę zatem przy Bladefall Trap i będę się rozwijał, bo rzeczywiście muszę się jeszcze sporo nauczyć, by dobrze tym grać, ale to fajnie akurat.

Wróć do „Shadow”