Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Ice Trapper - Saboteur

mierniczek

Ice Trapper - Saboteur

Postautor: mierniczek » 7 mar 2016, o 10:25

Bardzo przepraszam, ze zadam tak laickie pytanie, ale od dwoch dni meczy mnie to, ze "za glupi" jestem by zrozumiec zasade dzialania pulapek - oczywiscie chodzi mi o konkretny build :)

By wytlumaczyc o co mi chodzi posluze sie ponizszym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=9fodzNSs8SY

Dla tych ktorzy nie maja czasu na ogladanie filmikow (lub niecierpia tego goscia - pewnie sa i tacy) w skrocie:
Gosc uzywa gemow:
W helmie - Herald of Ice + Clarity + Minefield + Remote Mine
W zbroi - Cluster Trap + Controlled Destruction + Ice Trap + Cold Penetration
W butach - Cluster Trap + Trap + Frost Bomb + Less Duration

Moje pytanie brzmi - Dlaczego w takiej konfiguracji?
Czy jeden zestaw jest na tzw "single target", a inny na wielu przeciwnikow?
Wczesniej nigdy nie interesowalem sie pulapkami i te pulapkowe gemy znam tylko tyle co moglem w opisie wyczytac.
Nie znam ich "prawdziwego" dzialania. Po co w helmie ma te miny, a w dwoch przedmiotach pulapki?
A moze to tylko fanaberia tego goscia i caly ten zestaw jest "do wymiany"?

Bede wdzieczny za "lopatologiczne" wyjasnienie
XnIcRaM

Administrator

Re: Ice Trapper - Saboteur

Postautor: XnIcRaM » 7 mar 2016, o 11:15

Z pierwszego zestawu dwa pierwsze gemy to aury, pierwsza zwiększa obrażenia, druga daje regeneracje many pozostałe dwa supporty nic nie dają, może je sobie leveluje aby wykorzystać w przyszłości. Drugi zestaw to prawdopodobnie jego główny atak (nie oglądałem filmu) trzeci zestaw nie jest konieczny, być może go czasami używa można by nim zastąpić drugi zestaw ale myślę że nie byłby tak efektywny, może być wykorzystywany jako single target choć z drugiego zestawu zbytnio obrażeń nie powinno brakować
stg.Olo

Postautor: stg.Olo » 7 mar 2016, o 12:18

Witam,te gemy w hełmie oprócz aur są tylko levelowane ale w sumie nie wiem po co :)Kappa to specjalista od trapperów więc do czegoś po prostu je levelował.
Akurat bawię się tym bulidem,stawiasz "Frost Bomb" i zaraz "Ice Trap"."Frost" obniża resist na colda i wybucha po 2 sec razem w sumie z "Ice"
Sam do końca nie wiem co z tym będzie bo jako AoE to nie mam zastrzeżeń ładnie wymiata ale na bossy już jest problem.
Drugi problem to oczywiście naprowadzenie mobków aby wlazły na te pułapki.Jeszcze dochodzi to że przy skrzynkach z coinami parandusa w zasadzie co drugi zestaw mobków ma "resist elemental" lub "resist cold" :)
Na razie przy single target ściągam z "ice trapa" clustera aby mi nie rozrzucał pułapek a szukam "add chaos dmg" żeby w to miejsce włożyć na podwyższenie dps.
Labirynt na normalu zrobiłem na 55 lvl i było gładko(zresztą tam lvl jest 31 wię nie ma czym imponować :))natomiast na cruelu wlazłem na 65 lvl i Izaro na drugiej próbie zdjął mnie po minucie bo nie chciał wleźć w pułapki.
Ale przyznaję się że nie mam nic z gearu dobranego a latam w Tabuli.
Avaron

Postautor: Avaron » 7 mar 2016, o 19:21

gram dokladnie taka postacia, jedynie mam inny uklad gemow bo narazie bez cold pena :) Ice Trap + Controled Destruction + Cluster Trap + Trap dmg, labirynt na poziomie 48 ez pz.
Jakie naprowadzanie mobow na pulapki? XD przeciez rzucasz pulapki pod nie a nie byle gdzie >-<
Awatar użytkownika
Tamsin

Postautor: Tamsin » 25 mar 2016, o 09:00

Osobiście polecam ten build, gram nim od początku tej ligi, aktualnie 85 lvl i wszystko idzie gładko, poza jakimiś moimi osobistymi noobskimi błędami i tym że przy frost bombach mam ujemne FPSy :P Na dodatek mój gear pozostawia wiele do życzenia... dlatego dla mnie ten build jest OP. Eeee jak można nie trafiać trapami? U mnie rzucam uciekam i cały ekran wybucha :D A z bossami też nie wiem jaki macie problem bo ja czasami nawet nie zauważyłam kiedy one padały xD

Wróć do „Shadow”