Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

[2.1] Blade Fall Cryt

Avaron
Posty: 447
Rejestracja: 23 maja 2015, o 20:14

[2.1] Blade Fall Cryt

Postautor: Avaron » 14 gru 2015, o 20:32

Witam, chciałbym wam przedstawić build mojego autorstwa, opiera się on na skillu Blade Fall. Jest on bardzo silny i nadaje się dla graczy nowych (niezapoznanych z grą) jak i dla starych wyjadaczy którzy szukają nowych wrażeń. Build nie jest drogi, łatwo się nim leveluje oraz jest w miare tankowaty (są 2 rodzaje rozwijania postaci jeden nastawiony bardziej na obrażenia oraz w miare dobrą obrone, oraz drugi stawiający na w miare dobre obrażenia oraz bardzo dobrą obrone). Zapraszam do czytania!

1.Lewelowanie Postaci
AKT 1
Drzewko dla aktu pierwszego:
Tank: https://www.pathofexile.com/passive-ski ... jIFNRC9W8=
DPS: https://www.pathofexile.com/passive-ski ... jIFNRC9W8=
Po zabiciu Hillocka odbieramy od Vendora gem Ethereal Knives, używamy go aż dojdziemy do The Cavern's Of Wrath, w tych oto jaskiniach używamy waypointu żeby odebrać od Magicznego Vendora gem Blade Vortex, ubieramy 2 saphire ringi i idziemy ubić Merveil!
AKT 2
Drzewko dla aktu drugiego:
Tank: https://www.pathofexile.com/passive-ski ... RC8NX1bw==
DPS: https://www.pathofexile.com/passive-ski ... RC8NX1bw==
Po wejściu do miasta udajemy się na północ do The Chamber Of Sins Level 2, po zabiciu bossa i rozmowie z Heleną wracamy do miasta gdzie odbieramy aurę Herald Of Ash. Następnie udajemy się do The Broken Bridge gdzie zabijamy jednego z bandytów (Kraityna). Po powrocie do miasta udajemy się na południe do The Western Forest w tej lokacji zabijamy Kolejnego Bandytę (Alire), oraz znajdujemy przejście do Weaver's Chambers gdzie zabijamy Wielkiego Pająka (The Weaver), po powrocie do miasta odbieramy gem Faster Casting i podłączamy go do Blade Vortex! Następnie udajemy się do The Wetlands gdzie pomagamy Oak'owi w zamian za 40pkt życia, odblokowujemy też tam Vaal Ruins! Dalsza część aktu to jeden wielki bieg do ostatniego bossa (Vaal Oversoul)!
AKT 3
Drzewko dla aktu trzeciego:
Tank: https://www.pathofexile.com/passive-ski ... tj8NX1bw==
DPS: https://www.pathofexile.com/passive-ski ... tj8NX1bw==
Po drodze do miasta rozmawiamy z Clarrisą, następnie udajemy się do miasta i wychodzimy z niego drugim wyjściem (Do lokacji The Slums) tam szukamy przejścia do Crematorium! W Crematorium walczymy z Piety! Po powrocie do miasta kupujemy od Clarisy Gem Hatred i zamieniamy go z Herald Of Ash! Odblokowujemy kanały i udajemy się do lokacji The Warehouse District z kąd przedostaniemy się do lokacji The Marketplace, z tamtąd natomiast udajemy się do The Battlefront! W The Battlefront poszukujemy przedmiotu The Ribbon Spool, gdy go znajdziemy udajemy się do The Docks gdzie szukamy Thaumetic Sulphite, gdy będziemy posiadać oby dwa przedmioty udajemy się do Sollaris Temple Level 2 gdzie rozmawiamy z Lady Diallą, nagrody które wybierzemy za zadania od niej nie mają większego znaczenia! Po skończonej rozmowie wracamy do Warehouse sewers gdzie odblokowujemy przejście, udajemy się do Ebony Baracks gdzie zabijamy Generała Gravicusa, za zabicie go w mieście odbieramy gem Bladefall, od teraz będzie on naszym głównym atakiem, teleportujemy się do aktu 2 gdzie kupujemy gem Concentrated Effect łączymy gemy w ten sposób (Bladefall + Faster Casting + Concentrated Effect). Następnie udajemy się do The Lunaris Temple Level 2 gdzie zabijamy Piety, za zabicie jej odbieramy 2 passive skill point! Wylatuje z niej także klucz! Wracamy spowrotem do Ebony Barracks skąd udajemy się do Imperial Gardens, z tamtąd natomiast do Sceptre Of God, następnie to The Upper Sceptre Of God gdzie zabijamy bossa (Dominus)
AKT 4
Drzewko dla aktu czwartego:
Tank: https://www.pathofexile.com/passive-ski ... jw1fVv-Tc=
DPS: https://www.pathofexile.com/passive-ski ... jw1fVv-Tc=
Po dotarciu do miasta udajemy się do lokacji Dried Lake tam zabijamy Voll'a i zabieramy Deshret's Banner, w miescie odblokowujemy przejście oraz odbieramy gem Summon Ice Golem! Następnie przebiegamy przez Mines Level 1 oraz 2 aż do lokacji The Crystal Veins, tam rozmawiamy z Lady Diallą która zleca nam zadanie zabicia 2 silnych bossów (Kaom oraz Darreso) najpierw udajemy się do Kaom's Dream i przechodzimy tam przez kolejne lokację aż do Kaom'a, po zabiciu go wracamy do Lady Dialli i udajemy się do Daresso's Dream gdzie ponownie przebiegamy całą lokację w poszukiwaniui bossa, po zabiciu go wracamy do Lady Dialli która odblokuje nam przejście do Lokacji Belly Of The Beast, przechodzimy przez tą lokację aż dojdziemy do Piety którą oczywiście zabijamy, następnie udajemy się do lokacji The Harvest w której musimy pokonać 3 bossów aby odblokować przejście do ostatniego bossa, po ich zabiciu idziemy do wejścia do bossa, rozmawiamy z Piety i wchodzimy do środka, po pokonaniu przeciwnika otwiera nam się portal do miasta gdzie odbieramy gem Spell Echo który wrzucamy zamiast Faster Casting, odblokowuje nam się także portal do aktu 1 poziomu trudności cruel!

2.Późniejszy rozwój drzewka
Tank: https://www.pathofexile.com/passive-ski ... no_gr-jw==
DPS: https://www.pathofexile.com/passive-ski ... DV8h31b_k3

3.Gemy
5L: Bladefall + Poison + Spell Echo + Concentrated Effect + Added Chaos Damage
4 Socket 3L + 1S: Hatred CWDT (lvl 5) + Immortal Call (lvl 7) + Increased Duration
4L: CWDT (lvl 1) + Arctic Breath (lvl4) + Ice Nova (lvl 8) + Molten Shell (lvl 10)
4L: Vaal Haste + Vaal Summon Skeletons + Increased Duration + Minion Life
3L: Flame Totem + Culling Strike + Item Rarity
3L: Assasin's Mark + Enduring Cry + Increased Area Of Effect

4.Przedmioty
Dwa sztylety z spell damage oraz crit chance for spells
Armor szukamy pod hybrydy ES/EV lub EV/AR szukamy w nich zycia oraz resów, w butach dodatkowo movment speedu
Polecane unikaty:
Divinarius
Lightning Coil
Maligaro's Virtuosity
Avaron
Posty: 447
Rejestracja: 23 maja 2015, o 20:14

Re: [2.1] Blade Fall Cryt

Postautor: Avaron » 16 sty 2016, o 20:07

Troche smutek że ponad 500 wyświetleń i 0 komentarzy :<
Kenatas
Posty: 117
Rejestracja: 8 gru 2013, o 00:36

Re: [2.1] Blade Fall Cryt

Postautor: Kenatas » 16 sty 2016, o 22:47

Przegapiłem ten opis, a może spróbowałbym na Talismanie - nie grałem jeszcze nigdy na poważnie Shadowem. No i może zrozumiałbym wreszcie, na czym polega ten hype na granie postaciami pod cryta - na razie nigdy się do tego nie przekonałem.
(Choć pewnie i tak wolałbym wersję non-crit, o ile taka funkcjonuje pod ten skill)
Co do opisu to mam jedną uwagę - promocja jakaś na wykrzykniki była, czy co? ;)
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
Tomek1990
Posty: 644
Rejestracja: 28 sty 2013, o 08:31

Re: [2.1] Blade Fall Cryt

Postautor: Tomek1990 » 17 sty 2016, o 07:00

Ja grałem buildem pod bladefall na hc talisman i wbiłem prawie 90lv ( padłem na reflect ) . Miałem 5.5k hp , 2.5k ES ( mom , eb , aa ) i 45k dps w wersji bez kryta. Kosiło naprawdę nieźle przy naprawdę nie wielkim koszcie gearu , także polecam nawet w wersji bez kryta.
Kenatas
Posty: 117
Rejestracja: 8 gru 2013, o 00:36

Re: [2.1] Blade Fall Cryt

Postautor: Kenatas » 5 mar 2016, o 01:53

Niestety, drzewko przestało działać i się nie wyświetla, a chciałbym pomimo nerfa spróbować zagrać tym buildem na aktualnej wersji - więc jeśli można, to proszę o zaktualizowane drzewko.
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)

Wróć do „Shadow”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości