Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Shadow Hunter - Moja wizja w praktyce Inna POMOCY

demolish666

Shadow Hunter - Moja wizja w praktyce Inna POMOCY

Postautor: demolish666 » 9 lis 2017, o 11:16

Witam .

Mam już jedna postac na 87 poziomie marudera i postanowiłem sobie zrobić nowa postać jaką jest shadow hunter . Mając brak doświadczenia w tej grze przemyślałem sobie build że pójde w Shielda , Maxymalne życie , Pazury i Elektryczność + bede nosił do tego tarczę na blocki .

teraz jestem na 42 poziomie tej postaci i powoli zaczynam mieć dylemat czy naprawdę to dobre połaczenie bardzo spodobał mi się skill Charged Dash wiec chciałem go maxować i nim zabijać . Aktualnie jestem na początku 5 aktu i bossami nie miałem problemu . Mam 1 tys życia i 500 shielda. Pare pssywów mnie troche kłamie że np. Life steal jest zastosowany do Shielda albo regeneracja życia tez bedzie pracować jako regeneracja shielda albo może pracuje tylko potrzebuje wiecej "Shield Reczarge" .

Mój dylemat polega tym że zastanawiam sobie pytania na które nie znam odpowiedzi :

1. Jaki damage więcej wyciągne jeśli pójde w Spell skille czy w Melee skills ? Ale jeśli pójde w spell jak działa leech Life ?
2. Czy naprawdę pazury i tarcza czy może użyć różdzki i tarczy lub może miecz i tarcza ? ( ale miecze chciałbym odrzucić ponieważ to jest daleko od drzewka i od mojego stworzonego buildu wiec bym stracił wiele skill point ale znalazłem fajny miecz na items poe wiki że daje od 1 do 650 elektrycznosci obrazen więc on by mi wykreował wspaniałe obrażenia .

3. Charged Dash jakie 5 supportów aby wymaxować jego obrażenia ?

Szukałem podobnych tematów ale nie znalazłem więc napisałem nowy . Liczę o professionalną, rowinietą oraz wyjasniająca odpowiedz która pomoże w budowie dalszej postaci .
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Shadow Hunter - Moja wizja w praktyce Inna POMOCY

Postautor: HeniekHardkor » 18 lis 2017, o 10:36

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1948189
tutaj masz build pod charged dash, możesz sobie coś podpatrzeć, np supporty

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie to nie ma na to odpowiedzi, przy większości skili jesteś w stanie zadawać dobre obrażenia, grunt to zrobić dobrze postać.

Drugie pytanie, charged dash nie działa z wandami, wiec jesli Ci zalezy na tym skilu to wandy odpadają.
WIadomo że największe obrażenia będą przy dwuręcznej broni, ale przy 1h + tarcza też można zrobić dobrą postać.

Life leech działa na Energy Shielda (przestaje działać na HP), ale musisz mieć jakiegoś Leecha, ogólnie nie polecam kombinacji shield + life, będzie Ci się dużo łatwiej grało na samym Life.

"regeneracja zycia tez bedzie pracowac jako regeneracja shielda", to tak nie działa, z tym talentem regeneracja działa na shielda, przestaje działać na HP (podobnie jak przy leechu)

Wyslij swoje drzewko to coś więcej pomożemy

Wróć do „Shadow”