Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Pomoc w guide

mersiaty

Pomoc w guide

Postautor: mersiaty » 24 paź 2017, o 11:24

Witam, jakiś czas temu skończyłem grać w diablo 3 i przerzuciłem się na Path of Exile. Korzystam z poradników, lecz mam pewien problem. Aktualnie stosuje się do tego:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1041989
Tylko możecie mi wytłumaczyć jakie gemy, brać pod ten build który tam jest ? Nie wiem, czy ja po prostu nie widzę, albo nie jest po prostu tam napisane. Zwłaszcza, że z tego co gram to za wykonane questy właśnie dostaje się gemy, nie chce nic zepsuć od razu na początku gry.
Pozdro
gorgon69

Re: Pomoc w guide

Postautor: gorgon69 » 4 lis 2017, o 13:25

Nie zepsujesz sobie gry stosując złe gemy - po prostu nie bedziesz mial wystarczajaco dpsu. Najwazniejsze jest drzewko umiejetnosci - tylko tego nie mozna "cofnac" (czyt. mozna ale to kosztuje dosc sporo)

Wróć do „Ranger”