Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Czy da się naprawić mojego rangera? 40 lv newbie

zycjakweganin

Czy da się naprawić mojego rangera? 40 lv newbie

Postautor: zycjakweganin » 21 sty 2016, o 17:29

Witajcie. Jestem początkującym graczem i pewnie jak to zwykle bywa, zepsułem moją rangerkę.
Oto moje drzewko:
https://www.pathofexile.com/passive-ski ... cejakOrzel

mam 8 refund pointsów + 3 orb of regret czyli mogę cofnąć 11 punktów, poradzicie mi jak to zrobić, aby dawał sobie radę w 4 akcie? Dmg mam bardzo duży, czyszcze lokacje z łatwością, ale jak jakiś boss mi przyłoży to nie raz na hita padam. Da się coś z tym zrobić?

Co do orbów też nie znam się na tym, na łuku mam 4 sloty więc połączyłem
burning arrow 9 (12 lv) + weapon elemental damage (lv 7) + lesser multiple projectiles (lv 9) + add fire damage (lv 8)
i tego głównie używam, poza tym założone jeszcze
ice shot (lv 11) + addec cold damage (lv 10)
purity of elements (lv 6)
haste (lv 6)
z tych dwóch aur z reguły używam purity, chyba że jest dużo potworków to z maną nie wyrabiam to nie odpalam w ogóle.
Co do przedmiotów to wstawiam w załączniku.
Czy mogę jakoś naprawić postać? Głównie chodzi o drzewko chodź rady jakie skille czy przedmioty wymienić też będą bardzo pomocne.
Pozdrawiam serdecznie
Załączniki
itemki.jpg
itemki.jpg (374.51 KiB) Przejrzano 2376 razy
XnIcRaM

Administrator

Re: Czy da się naprawić mojego rangera? 40 lv newbie

Postautor: XnIcRaM » 21 sty 2016, o 18:05

Z drzewkiem nie ma tragedii, problemem jest przede wszystkim twój sprzęt oraz umiejętności.
Ciekawi mnie bardzo co cię powstrzymało przed założeniem samych unikatowych przedmiotów, trochę kiepsko to wygląda że masz na sobie jeszcze jakieś żółte czy niebieskie przedmioty...
zycjakweganin

Postautor: zycjakweganin » 21 sty 2016, o 18:47

Wszystkie unikaty oprócz hełmu (który sam zdobyłem) dała mi obca osoba w mieście za darmo. Unikatów w grze wydropiłem niewiele, właśnie hełm, jakaś słabsza zbroja i miecze. Więc składam z tego co mam. Chyba, że da się jakoś szybko dropić unikaty? Czytałem, że lecą tylko z bossów actowych, więc mam non stop chodzić na te bossy?
Kenatas

Postautor: Kenatas » 22 sty 2016, o 11:45

Ekhm, śmiem twierdzić, że kolega powyżej zadając swoje pytanie delikatnie mijał się z powagą ;) .
Unikaty wcale nie są najlepszymi przedmiotami w grze i nie powinieneś się skupiać na ubieraniu postaci w oparciu o nie. O wiele lepsze efekty osiągniesz bazując na itemach żółtych, a czasami nawet niebieskich.
(Nie powiem, jak w pierwszym akcie normal dropną jakieś uniki to grzech nie założyć, ale im dalej w las, tym mniejsze ich znaczenie).
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
Mefi

Postautor: Mefi » 22 sty 2016, o 14:22

Unikaty lecą nie tylko z bossów, teoretycznie możesz znaleźć jakiś nawet w beczce albo pod kamieniem.
Ja tam zawsze lecę przez normal na unikatach, często dodają zarówno dużo defu, jak i damage. No ale ty jesteś już przy cruelu, więc postaraj się je stopniowo pozamieniać na gear z resami i hp, zwłaszcza pasek i ring. I buty polecam mieć z movement speedem;)
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 22 sty 2016, o 18:22

Pierdzielicie smuty a nikt mu jeszcze nie pomógł...
Zacznijmy od drzewka, jest ok oprócz tego że nie masz w ogóle "życia" nie da się tak robić postaci.
Proponuję przeczytać:
http://www.pathofexile.pl/forum/viewtop ... =48&t=2707

przynajmniej co 3 pkt staraj się dawać w jakąś formę obrony, najlepiej życie i evasion skoro jesteś w tej okolicy

jeśli chodzi o przedmioty to z unikatów zostaw sobie na razie klate, kołczan i pasek a reszte staraj się wymienić na żółte/niebieskie itemki z życiem i resistami. Na butkach możesz poszukać movement speeda.

Jak będę w grze to Cie "poczęstuje" jakimś łukiem ale reszte rzeczy staraj się sam znależć bo na pewno sprawi Ci to więcej zabawy :P

Wróć do „Ranger”