Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Ranger początkujący

Awatar użytkownika
SoDaR

Ranger początkujący

Postautor: SoDaR » 1 lis 2015, o 22:47

Witam, na start dodam ze czytałem troszkę poradników i oglądałem to wiem co mam na start nie robić a co mogę jednak zastanawiam się czy rozwój postaci jaki chce zrobić jest dobry, opłacalny itp. to moja pierwsza postać i nie chce jej aż tak zrąbać :D

Aktualnie moja postać wygląda tak i ma 11lvl
https://www.poebuilder.com/character/AA ... cGBfmbJg==

A tak mam w planach ją budować
https://www.poebuilder.com/character/AA ... Lsgl6hpOHb

Tak to rozmyśliłem i odrobinę zmieniłem po przeczytaniu poradników które mówiły że życie jest tak samo ważne u wszystkich klas i zależne od trybu jaki gramy.Ogólnie na początku chciałem się skupić na obrażeniach AOE i szybkości ataku ale po namyśle i zrobieniu tego bulidu sądze że lepiej będzie AOE ale pod DMG i chyba taki zrobiłem, do końca nie jestem pewien bo Angielski nie jest moją mocną stroną i nie wszystko mogłem dobrze sobie w głowie tłumaczyć ;/ tak przy okazji zadam pytanie, jakiekolwiek spolszczenie do POE jest ?? i co sądzicie o tej postaci budować ją według tego wzorca i będzie dobrze czy szukać lub zrobić nowy ??
Obrazek
XnIcRaM

Administrator

Re: Ranger początkujący

Postautor: XnIcRaM » 1 lis 2015, o 23:09

Przede wszystkim powinieneś podać pod jaką umiejętność to ma być drzewko aczkolwiek już po zerknięciu na twoje obecne widzę że jednak przeczytane poradniki nic a nic ci nie pomogły. Jeśli nie chcesz się zrazić do gry już na samym początku to proponuje skorzystać z gotowego buildu z tym że ważne jest aby trzymać się nie tylko drzewka pasywek a także zaleceń co do ekwipunku oraz używanych gemów. Szukając buildu na początek szukaj takich które będą miały dopisek "budget" lub "cheap" oraz "beginners"

PS. Jedyne co mogę powiedzieć o twoim drzewku nie wiedząc pod jaką to umiejętność to to że bierzesz zbędne i całkowicie nie potrzebne punkty +10 dex/int/str te punkty bierze się tylko i wyłącznie jeśli nie ma innej drogi

Wróć do „Ranger”