Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Maruder 2 handed mace

Pan_Frodo

Maruder 2 handed mace

Postautor: Pan_Frodo » 21 mar 2017, o 09:59

Witam

Gram maruderem na 2h mace, mam 29 lvl i nie jestem pewien czy dobrze rozkładam pasive skile. Jest to moja pierwsza postać. Niestety większość linków do gotowych bildów już nie działa dlatego zakładam nowy temat.

Używam ataków: heavy strike, sweep i ground slam. Zależy mi na jakichś atakach obszarowych może ktoś poleci lepsze.

I czy lepsze były by dwuręczne topory lub miecze?

Generalnie planuje by pierwsza postac była do dropienia itemów pod kolejne postaci.

Z góry dziękuję za pomoc.
Kenatas

Re: Maruder 2 handed mace

Postautor: Kenatas » 22 mar 2017, o 00:22

Na początek od 2h Mace polecam jakiś build na Earthquake. Powinny działać nawet te nieco starsze, od wersji 2.4 spokojnie. Ew. na Sunder, jeżeli wolisz walić "w linii prostej" zamiast "dookoła".
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)

Wróć do „Marauder”