Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Marauder 1h i tarcza pod shield charge

Tomek1990

Re: Marauder 1h i tarcza pod shield charge

Postautor: Tomek1990 » 17 cze 2016, o 12:44

A polecacie jakiś build, którym bym mógł w miarę levelować do tego 40-50? Zastanawiam się tylko jak to jest z talentami bo z tego co wiem to dla każdego buildu inny zestaw talentów jest wymagany a skoro na 40-50 chce przerzucić się na tego charge shielda a do 40-50 będe grał innym buildem to chyba talenty wtedy się nie będą zgadzały czy można np jakoś zresetować?

Ty build cały czas rozwijać będziesz pod shield charge a podczas lvelowania będziesz używać tylko jedynie innej umiejętności np. ice crash czy coś co przypadnie Ci do gustu i sprawi , że lvelowanie będzie przyjemne. Czyli robisz normalnie drzewo pod shield charge a levelujesz np. z ice crash a wcześniej jeszcze z czymś innym :)
painhedan

Postautor: painhedan » 20 cze 2016, o 05:15

Mam kolejną dawkę pytań dla zaawansowanych :D

Czy w poe jest jakaś waluta? Zakładam, że któreś z tych kamieni różnego rodzaju, które dropią?
Czy to normalne że od praktycznie 16 lvla mam tą samą broń? Aktualnie mam 39, praktycznie cały drop jaki spada to albo białe itemy albo max niebieskie, bardzo rzadko żółte a o legendarnych nie wspomnę. Czy potem też tak rzadko dropią itemy bo na razie naprawdę dziwnie :cry:
Wydropiłem dotychczas jakieś dwie kartki/karty i nie wiem za bardzo co z tym zrobić, ktoś coś :?: :D
Czy kupować itemy od innych ludzi czy bardziej opłaca się biegać i po prostu dropić? Szczególnie że na razie jestem na low lvlu. Problem polega na tym, że gdybym chciał kupować to nie wiem za jaką cenę bo kompletnie się nie orientuję co ile jest warte :?
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 20 cze 2016, o 06:24

W PoE nie ma waluty, płaci się orbami których jest ponad 20 rodzajów, najbardziej popularne/pożądane to Exalted Orb, Chaos Orb, Orb of Fusing. Najbardziej wartościowe to Mirror of Kalandra oraz Exalted Orb.

Broń można zmieniać co kilka poziomów a można też nie zmieniać przez kilkadziesiąt, wszystko zależy od tego jaką broń aktualnie posiadasz oraz co uda ci się znaleźć bądź kupić najważniejsze jest to czy radzisz sobie z zabijaniem mobków, jeśli idzie ci dobrze to nie musisz się przejmować zmianą broni jeśli natomiast nie radzisz sobie z ich zabijaniem to warto by rozważyć zmianę broni.
Jeśli zaś chodzi o drop to nie wiem czego oczekujesz, według mnie itemów leci wystarczająco dużo a nawet za dużo jeśli jednak chciałbyś jeszcze więcej to też nie ma problemu, wystarczy zrobić sobie postać pod MF (Magic Find) i przedmiotów żółtych będziesz miał tyle że z każdej lokacji będziesz chodził do miasta po kilka razy nawet. Przedmioty unikatowe natomiast są UNIKATOWE i NIE lecą na lewo i prawo choć na ich ilość to raczej nikt nie narzeka gorzej jeśli chodzi o ich wartość.

Karty które znalazłeś to prawdopodobnie Divination Card, które po zebraniu całej kolekcji danej karty można wymienić u NPC w Akcie 4. Może je również sprzedać innym graczom a jak nie potrzebujesz i nie są wartościowe to możesz je wyrzucić lub sprzedać dowolnemu NPC w mieście. Tutaj znajdziesz listę wszystkich kart wraz z lokacjami w których można je znaleźć http://pathofexile.gamepedia.com/Divination_card

Jeśli nic ciekawego dla swojej postaci nie możesz znaleźć i dodatkowo twoja postać w grze sobie nie radzi to warto rozważyć zakup przedmiotów od innych graczy. Przedmioty można wyszukać na stronie http://poe.trade tam też można się zorientować w wartości kart, unikatów a także wszelkich innych przedmiotów (choć w przypadku niektórych nie jest to łatwe). Na początku warto ograniczyć kupowanie przedmiotów gdyż i tak na długo nie wystarczą ale jeśli już coś kupujesz to cena nie powinna przekroczyć 1-2 Chaosów (jest to równowartość kilku fusingów czy alchemów) Nieco o wartości poszczególnych orbów można się dowiedzieć przeglądając market z orbami na stronie http://currency.poe.trade
painhedan

Postautor: painhedan » 21 cze 2016, o 05:05

Kolejne pytanko xD tym razem dotyczące buildu. Kupiłem wczoraj te facebreakery z 700% dmg i podlaczylem pod shield charga aded fire damage i melee physical damage i probowalem z tym biegać ale w porównaniu do infernal blowa, którym grałem dotychczas to się ma bardzo słabo. Moje pytanie jest takie na czym opiera się ten dmg buildu pod shield charge bo chyba czegoś nie łapie :o :D

A i o co chodzi z tymi "mistrzami" mam na myśli np Haku itd Podobno jakieś kryjówki można u nich robić? Co to daje, po co to itd
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 21 cze 2016, o 07:24

Aby ten build zadziałał trzeba zbierać w przedmiotach jak najwięcej "Adds XX - XX Physical Damage To Attacks". W zasadzie niezbędny jest unikatowy hełm o nazwie Abyssus oraz biżuteria z wyżej wymienionym prefiksem bez tego build ten nie będzie działał, więcej o tym buildzie znajdziesz w linku który podałem ci w moim pierwszym poście.

Jeśli chodzi o Mistrzów (Masterów), to owszem można u wybranego z nich stworzyć sobie kryjówkę tylko najpierw trzeba mieć go na 3 poziomie. Kryjówka daje nam nieco prywatności oraz możliwość własnej aranżacji oraz dostęp do skrzynki a także po spełnieniu odpowiednich warunków możemy w kryjówce mieć własną machinę do otwierania map. Najważniejsze jednak jest to iż Mistrzowie oferują nam możliwość ulepszania naszego ekwipunku, więcej o nich znajdziesz tutaj http://pathofexile.gamepedia.com/Master
painhedan

Postautor: painhedan » 21 cze 2016, o 07:29

Ok dzięki wielkie to pozostane przy IB i ewentualnie kiedyś w przyszłości przerzucę się shield charga :D

Wróć do „Marauder”