Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Maruder 2H M

Duste

Maruder 2H M

Postautor: Duste » 16 sty 2016, o 15:26

Miałem już małą styczność z poe ale wolę się spytać bardziej doświadczonych graczy :D
Co powiecie o moim drzewku na marudera, punkty starałem się wydawać głównie w takie cechy jak:

- życie
- regeneracja na sekundę
- obrażenia z maczug
- obrażenia z dwuręcznych broni
- rezystancja na żywioły (co znalazłem po drodze)
- endurance charge (powiedźcie czy dobrze robię inwestując w to)
- wysysanie życia (nie jestem pewien czy dobrze robię że aż tyle punktów w to wydałem)
- no i na ogłuszenie przeciwników też trochę

Głównie ciekawi mnie czy wydać coś w trafienia krytyczne czy całkowicie je zablokować wydając punkt w odpowiednią umiejętność.

Co doradzicie bo coś czuję że za mały nie dosyt życia i pancerza będę mieć . Zrezygnować z czegoś kompletnie czy może gdzieś obok jest jakaś dobra pasywa której nie zauważyłem? :D

http://pathofexile.pl/fullscreen-passiv ... xL_TD-jw==
XnIcRaM

Administrator

Re: Maruder 2H M

Postautor: XnIcRaM » 16 sty 2016, o 16:04

Na pierwszy rzut oka, brakuje jewel socketow, poza tym oglądając drzewko wolałbym wiedzieć pod jaką umiejętność jest ono zrobionie
Duste

Postautor: Duste » 16 sty 2016, o 17:56

Nie rozumiem zbytnio o jakie umiejętności ci chodzi.
Avaron

Postautor: Avaron » 16 sty 2016, o 18:41

jakiego skilla chcesz uzywac :V

Wróć do „Marauder”