Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Maruder 2H Mace ... cos mi nie pasuje :(

mierniczek

Re: Maruder 2H Mace ... cos mi nie pasuje :(

Postautor: mierniczek » 4 sty 2016, o 08:45

O wlasnie ... moze ciut sie "moj" build rozni od tego z filmiku, ale zasadza dzialania jest ta sama.
Wskoczyc we wrogow teleportem, zaaplikowac im dwie klatwy i wykonczyc ice nova (ewentualnie odskoczyc w inna grupke).
Nie mam jeszcze nawet 60 levelu (w tym momencie bodajze 59), wiec choc juz "probuje" grac wlasnie na tej zasadzie to efekt choc zadowalajacy to jeszcze nie dajacy prawdziwego "funu" (czytaj nie czuc jeszcze mocy).
Na razie biegam z jakims znalezionym kosturem w koszulce (tabula rasa) plus buty, ktore pozwalaja zaaplikowac dwie klatwy (docelowo ta opcja bedzie wybrana z drzewka) i nie jest zle :)

No ale to nie temat o wiedzmie :)

Jeszcze raz WIELKIE dzieki za wszstkie rady, bo naprawde sa BARDZO pomocne i na 100% przydatne.

PS. Kusi mnie jeszcze jeden build wiedzmy, ale to inny watek :)
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Maruder 2H Mace ... cos mi nie pasuje :(

Postautor: HeniekHardkor » 4 sty 2016, o 20:16

Panowie... :P znajdzcie sobie "pokój" = nowy wątek :P

Wróć do „Marauder”