Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Maruder - początek gry - ukierunkowanie

TrashPack

Maruder - początek gry - ukierunkowanie

Postautor: TrashPack » 18 wrz 2015, o 06:09

Witam

po przerwie kilkuletniej w jakichkolwiek grach, koledzy w pracy zarazili mnie POE.
Od poniedziałku zaczynam się wciągać, jednak jeszcze brak mi wyczucia.. nie bardzo wiem nawet w jaki ekwipunek iść.. myślałem o broniach 2 ręcznych i w tym kierunku idę na drzewku.
Do ataku używam jednak głównie "Molten Strike" (Gem na 6lvl - na rękawiczkach)..
Nie mam pojęcia czy takie rozlokowanie Gem`ów ma sens..

Udało mi się zebrać trochę ekwipunku, ale nie wiem do końca co z tego wrzucić na siebie..
Całość tutaj: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1426634

z góry dzięki :)
XnIcRaM

Administrator

Re: Maruder - początek gry - ukierunkowanie

Postautor: XnIcRaM » 18 wrz 2015, o 08:21

Na pierwszy raz to radziłbym skorzystać z jakiegoś gotowego poradnika, na oficjalnej stronie na forum w działach poświęconym poszczególnym klasom jest opisanych wiele różnych buildów. Polecam poczytać, pooglądać, wybrać jeden i postępować wedle wskazówek. Od siebie na początek przygody z PoE mogę polecić dla Maraudera Flame totem, Incinierate (bez RF), Cyclone lub Ice Crash albo Ground Slam.
TrashPack

Re: Maruder - początek gry - ukierunkowanie

Postautor: TrashPack » 18 wrz 2015, o 11:40

OK, tak też zrobiłem.. 2 ręczność + maczuga (kupiłem nową), plus GROUND SLAM i w tym kierunku będę się udawał.. zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Jeśli ktoś widzi w moim ekwipunku jakąś lepszą niż mam założoną zbroje (lub inne coś) będę wdzięczny za info:)

Wróć do „Marauder”