Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Pomoc przy buildzie, co zmienić?

Awatar użytkownika
Nolandosky

Pomoc przy buildzie, co zmienić?

Postautor: Nolandosky » 7 gru 2016, o 19:53

Gram Duelistą z earthquake, ogólnie nie mam problemów z czyszczeniem map, natomiast bossy, sprawiają mi problem. Piety, the Abomination z 4 aktu merciless, ma mnie na hita lub dwa.

Obrazek
Obrazek

Moje EQ i drzewko:
https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters

Macie jakieś rady, może jakiegoś innego eq potrzebuje?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Pomoc przy buildzie, co zmienić?

Postautor: HeniekHardkor » 8 gru 2016, o 18:17

drzewko jest ok, ale Ty nie masz praktycznie w ogóle HP na sprzęcie, jeśli masz haku na 5 poziomie to możesz dodać życie do niektórych części.
A jak nie to musisz poszukać/kupić czegoś co ma i hp i resisty.
Pamiętaj też, że niektóre walki trzeba znać i unikać obrażeń, a nie stać w jednym miejscu.
Niektóre bossy zabiją Cię niezależnie od tego jaki masz sprzęt i poziom jeśli nie będziesz znał taktyki.
Awatar użytkownika
Nolandosky

Postautor: Nolandosky » 8 gru 2016, o 20:20

Haku zaraz będę miał na 5 to sobie do craftuję, co do unikania, to oczywiście staram się to robić! Dzięki za odpowiedź, jakbyś jeszcze mi powiedział ile powinienem mieć life na levelu powyżej 70
mrocznysedes

Postautor: mrocznysedes » 12 gru 2016, o 08:55

Ogólnie bosy na końcu map są właśnie po to żeby sprawiały problemy. Zwykłe mobki są po to żebyś wiedział czy masz dobrze zrobioną postać. Bo jak ktoś sobie z nimi nie radzi, czyli nie padają na hita, to znaczy, że może zaczynać od nowa. :D

Wróć do „Duelist”