Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Duelist-endgame.

Kephalas

Duelist-endgame.

Postautor: Kephalas » 9 wrz 2015, o 19:38

Witam, jestem nowym graczem trochę obeznanym w mechanice gry z racji tego, że obejrzałem, przeczytałem sporo poradników na temat rozgrywki. Jako swoją postać wybrałem Duelista, mam już nim 43 poziom, obecnie znajduje się w Prisoners Gate na poziomie drugim poziomie rozgrywki, chyba Curles. Nie mam żadnych problemów z pokonywaniem przeciwników, lecz zastanawiam się czy mój build jest dobry na end game, ponieważ chciałbym tą postacią grać jak najdłużej. Tutaj wstawie link do buildu:
https://www.poebuilder.com/character/AA ... 3ynPe-bpc=

Układałem go sam, czerpiąc wiedzę z poradników. Sprawdzi się na endgame?
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Re: Duelist-endgame.

Postautor: Gromtall » 9 wrz 2015, o 20:10

A coś więcej? Jaki skill itp?

Ps. build wygląda na dobry, ale ma pare grubych błędów.

Przechodzenie przez kółko resistów u maraudera to tylko i wyłącznie strata punktów.
Dwa przejścia na dole duelisty też są bardzo średnie "Dual wield accuracy" to strata punktu, lepiej poświęcić jeden pkt więcej i dostać O WIELE więcej.
Przejście na dole duelisty przez evasion i +all res też jest bardzo średnie, są o wiele lepsze opcje.
Nie ma Resolute Technique.

Podaj skill to ci sklepie lepsze drzewko zamykając się w tylu punktach i ci napisze co brać dalej : )
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2015, o 20:21 przez Gromtall, łącznie zmieniany 1 raz.
thinking bout u (◡‿◡✿)
Kephalas

Postautor: Kephalas » 9 wrz 2015, o 20:15

Używam Cleave do gruby mobów i dual strika albo double strika(zielony gem) do bossów, pojedynczych przeciwników, do tego aury Haste, Determination i tej na Evade w zależności od sytuacji.
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Postautor: Gromtall » 9 wrz 2015, o 20:22

Skończe oglądać film to ci wstawie drzewko po korekcjach, chyba, że ktoś mnie uprzedzi :D //Przeczytaj co wyżej pisałem bo edytowałem post.
thinking bout u (◡‿◡✿)
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 9 wrz 2015, o 23:28

Ps. build wygląda na dobry, ale ma pare grubych błędów.
Wszystko na temat :)

Odradzam Cleave (szczególnie na początek przygody z poe), da się na tym zrobić endgamowy build ale jest to o wiele trudniejsze niż na przykład Cyclone czy choćby Ground Slam, drzewko pasywek będzie podobne dla wszystkich trzech, jednak raczej inne niż twoje. Będąc na twoim miejscu zrobiłbym sobie nową postać i albo najpierw zapytał o drzewko albo skorzystał z gotowego buildu, przy czym jeśli będziesz pytał tutaj to i tak na 95% otrzymasz link do drzewka jakiegoś gotowca :)

Moim zdaniem w twoim drzewku trzeba by już za dużo poprawiać, łatwiej, taniej oraz szybciej będzie zrobić nową postać... chyba że zamierzasz pograć do 70-80lvl a później PoE sobie odpuścić, w takim wypadku możesz rozdawać punkty w drzewku tak jak ci się podoba :)
Kephalas

Postautor: Kephalas » 10 wrz 2015, o 13:43

Ok, dzięki. Może pytanie nie na temat, ale co się robi po wbiciu tego 65-70lvla? Farmi tylko mapki, ogólnie jak wygląda cały endgame w PoE?

Edit. Jeszcze jakby ktoś mi wytłumaczył jak można zrobić takie przerwy w buildzie, chodzi o to, że pomija się jeden punkt "przeskakuje" się go jak np. tutaj jest pominięty int i pare innych rzeczy https://www.poebuilder.com/character/AA ... mbLYrwxII=
Rillas

Postautor: Rillas » 10 wrz 2015, o 14:07

Mapy, udoskonalenia swojego buildu, wyscigi (tryb calkiem przyjemny, ale na moje oko nagrody sa bardzo slabe -,-), budowanie innych postaci, handel. Gra jest na tyle zbudowana, ze zawsze znajdzie sie cos do roboty.

Co do drzewka to pierwszy raz się z czyms takim spotkalem, tez jestem ciekawy odpowiedzi kogos doswiadczonego.
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 10 wrz 2015, o 14:55

Jest taki jewel który pozwala na wybieranie pasywek w jego zasięgu a które nie będą połączone z naszym drzewkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=w0gjp6SVrqo&t=5m32s
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Postautor: Gromtall » 10 wrz 2015, o 14:58

Nie da się, drzewko jest poprostu zbugowane. Jedyną opcją na zabranie jakiegoś punktu z którym nie mamy połączenia, jest uniklany jewel http://pathofexile.gamepedia.com/Intuitive_Leap

Ale można wziąć tylko te pasywki, które są w zasięgu.

/ bylem wolniejszy :(
thinking bout u (◡‿◡✿)

Wróć do „Duelist”