Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Pierwszy build proszę o radę i pomoc

Awatar użytkownika
gruby586

Pierwszy build proszę o radę i pomoc

Postautor: gruby586 » 16 maja 2015, o 07:26

To mój pierwszy build(choć jest już delikatnie podrasowany według mnie ale co ja się tam znam :D ) proszę o wyrozumiałość radę i pomoc w udoskonaleniu wstawiłem go na oficjalnej stronie 1 osoba pomogła mi go trochę przerobić lecz szybko urwał się kontakt interesują mnie tylko miecze jeżeli chodzi o broń ewentualnie sztylety i podobne chciałbym zrobić DD duelista o wysokiej szansie przeżycia potem chciałbym zacząć dobierać ekwipunek do niego z tym buildem będę zaczynał od zera oczywiście o ile uda mi się go dopracować i dobrać itemki pod niego proszę o pomoc i z góry dziękuje za udzielone porady jak i krytykę w późniejszym poście dodam itemy jakie myślałem aby zdobyć

Ulepszone Drzewko
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Re: Pierwszy build proszę o radę i pomoc

Postautor: ubogimurarz » 16 maja 2015, o 09:39

https://www.poebuilder.com/character/AA ... mbLYrwxII=

prawie to samo... poza tym ze masz rozsadna ilosc punktow bo 115 to jakos 96/97 lvl .

ed //.przenosze w buildy
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
Awatar użytkownika
gruby586

Postautor: gruby586 » 16 maja 2015, o 10:05

ok dzięki czy można coś jeszcze zmienić czy tak już zostawić i nie mieszać jeśli tak to tylko ekwipunek zostaje :D
Awatar użytkownika
gruby586

Postautor: gruby586 » 16 maja 2015, o 11:18

tak siadem do analizy builda i zacząłem się zastanawiać czy nie trzeba więcej w attack speeda zainwestować i w inta bo mam 24 lub mane co o tym myślicie mam jeszcze 11 punktów do dyspozycji i o to co z tego wyszło Wiecej many i speeda :twisted: co o tym sądzicie
Silv

Moderator

Postautor: Silv » 16 maja 2015, o 11:58

Te 11 pkt to masz tylko w teorii. Nie chce cie zniechecac, ale jesli to twoja pierwsza postac, to nie nastawiaj sie na wbijanie 85+ (czyli 105-108 pkt)
Awatar użytkownika
gruby586

Postautor: gruby586 » 16 maja 2015, o 12:36

ok czyli jak by to miało wyglądać

Wróć do „Duelist”