Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Duelist pytania świeżaka

Spirittt

Duelist pytania świeżaka

Postautor: Spirittt » 11 wrz 2018, o 16:10

Witam wszystkich bo to mój pierwszy post. Zdecydowałem się na Duelista DW ale jeszcze mogę zrobić reversa. Czytałem opinie ludzi, wiele osób twierdzi że DW dodaje mało względem 1h/shield a mi się to nijak nie pokrywa w DPM :/ Przy DW na 12 lvl mam melee DPM ~210, Frost Blades ~250 i Cleave 380~ a po założeniu lepszej z 2 broni(są bardzo podobne)+tarczy wszystkie dpmy spadają 2 krotnie... Wskaźniki DPM na pewno działa dobrze? Poza tym jak mam dwie bronie to z obydwu mam life Leach, +%psychic dmg i jakieś drobiazgi (2xrare) a z tarczy mógłbym mieć tylko obronę. Bardzo mi się podoba to że przy tym DW latam jak po***** i z Frost Blades kładę 90% potworków na hita poza tym gem daje że każdy z 5 pocisków penetruje jeszcze dwóch przeciwników. Dzięki leech nie muszę się prawie leczyć (tylko w podziemiach na finałowej walce) i moje pytanie, czy to tak dobrze działa na małych lvl a potem duelist 1h/shield zyskuje przewagę czy od pewnego momentu mobów jest tak dużo że DW po prostu szybko pada a tarcza przy 1h ratuje dupe?

Wróć do „Duelist”