Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Początkowy build duelist 1 kontakt z grą

padawan16

Początkowy build duelist 1 kontakt z grą

Postautor: padawan16 » 19 lip 2016, o 19:12

Witam, jest to mój pierwszy kontakt z tą grą, bardzo mi się spodobała profesja Duelist, lecz nie mogę znaleźć żadnego sensownego buildu na start, albo jak znajduje to jest nieaktualny, może ktoś coś podesłać?
En1CeKa

Re: Początkowy build duelist 1 kontakt z grą

Postautor: En1CeKa » 19 lip 2016, o 20:16

Jeśli chcesz grać Duelistą masz do wyboru 3 klasy: Slayer, Gladiator, Champion.
Na początek polecam Slayer, ponieważ moim zdaniem nie ma zbyt wielu skomplikowanych mechanik i jest bardzo silny jeśli chodzi o melee buildy. A od takich polecam zacząć, ponieważ gdy chcesz grać casterem to raczej nie jako Duelist i na pewno musisz znać trochę więcej mechanik jak dany skill się skaluje.

A więc jako skill polecam ci Earthqueake, bardzo silny a w połączeniu z AoE jakie ma Slayer jest strasznie przyjemny do gry. Build również nie wymaga specjalnych przedmiotów, to co znajdziesz to możesz używać.

Teraz dam ci link do przykładowego buildu z oficjalnego forum:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1596320

Jest też film, więc powinieneś się połapać.
demolish666

Re: Początkowy build duelist 1 kontakt z grą

Postautor: demolish666 » 9 kwie 2018, o 12:00

Witaj.

Na początek jeśli wybrałeś Duelista wybrał bym Ci build cyclone na sub-klase Slayer . Jako na początek to bardzo fajny build, łatwo się gra, Problemy z mapami nie ma dużego problemu , bossy sie zamiata i szybko się czysci . Podsumowując dobry na Szybkie czyszczenie map, Farmienie walut i podbijanie atlasu. Jedynie na co musisz uważac w tym buildzie to na Odbijanie psychicznych obrażeń. Budżet na początek kilka chaosów. Kluczowy miecz i zbroja na szybkie czyszczenie map to wydatek około 20 exaltów i nie zrażaj się z tym . Po za tym levelowanie tą postacia to czysta przyjemność .

https://www.youtube.com/watch?v=V109InN ... x=4&t=573s

Główny cel dobij 90 poziom. na tym poziomie powinieneś mieć około 5000 zycia i około 12 tyś evasion i około 50-60 tyś dps-u ze słabym sprzętem .

Ja aktualnie trochę przemodyfikowałem drzewko passywów na 92 poziomie ponieważ Evasion jest głowną obroną i czasami miałem wrażenie że mnie powietrze zabiło . Po modyfikacji aktualnie mam 6 tyś życia, 19 tyś armoru , 97 tyś obrażeń . Jak sobie stoje w Hideout . Mapy tier 14++ trzeba trochę uważać z bossami .

Wróć do „Duelist”