Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Hexagolem - Youtube

Znalazłeś fajny filmik? Lub może zrobiłeś ciekawego screena? Podziel się tym.
Shaher

Hexagolem - Youtube

Postautor: Shaher » 19 mar 2017, o 18:24

https://www.youtube.com/watch?v=cXPCtMi7h9Q

Po wielu buildach na wielu ligach, w końcu odnalazłem odpowiedni.
Widzę w nim wielki potencjał i moim celem tej ligi jest w końcu pokonać shapera.
XnIcRaM

Administrator

Re: Hexagolem - Youtube

Postautor: XnIcRaM » 19 mar 2017, o 23:35

dmg twoich golemów nie powala, może być ciężko z shaperem
Shaher

Postautor: Shaher » 20 mar 2017, o 00:17

Robienie Izaro jest słabe, za mały dmg oraz jest w stanie mnie z one-hitować (dlatego pod koniec biegałem w panice), będę je farmił w przyszłości dla 40% flame golem dmg.

Aktualnie mam tylko 2 primodial harmony, wszystkie pieniądze poszły na survivality.

Jestem w stanie bez śmierci robić mapy T7-T9 i skupiam się na nich aby uzbierać pieniądze oraz wbić lvl na gemach.
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 20 mar 2017, o 15:00

Golemy są spoko (ale tylko spoko), sam w poprzedniej lidze grałem golemami (5x fire), spokojnie da się nimi zrobić mapy T15 praktycznie z każdym modem, przy odrobinie wprawy mapy T16 też da się robić choć tu już na HC byłoby ciężko. Mocno problematyczne mogą być niektóre z breachlordów a w zasadzie to droga do nich, głównie z powodu tego iż nie ma się kontroli nad celem golemów. Shaper jest do zrobienia ale bez "deda" raczej ciężko. Niestety największym problemem może być zdobycie odpowiedniego sprzętu, do najtrudniejszych bossów jak shaper, breachlordy czy bossy z map T16 praktycznie niezbędny jest empower lvl 4 oraz jakaś klata 6L +1 a najlepiej +2 do gemów.
Jednak do nieco lżejszego kontentu jak mapy T10 - T15 w większości przypadków wyjątkowo duże nakłady finansowe nie są konieczne i można się świetnie bawić.
Shaher

Postautor: Shaher » 21 mar 2017, o 13:53

Pierwsze podejście do Atziri.
https://www.youtube.com/watch?v=mXoiJaH ... e=youtu.be

Gdyby nie 2 etap z 3 guardianiami to, miałbym bez śmierci, jednakże nie doceniłem ich... Za to z Atziri poszło łatwo.

W międzyczasie kupiłem sobie crystal belta (dla ES i resów) oraz 3 pri. harmony, ich cena drastycznie rośnie tak samo jak pri. Might.
Ogólnie Harmony znacznie zwiększają obrażenia za (tak o 100%-200% (przy 10 harmony) za różne golemy. W moim buildzie mam mieć 4 flame 1 ice i 1 lightning.

Właśnie zdobyłem wszystkie częśc do The Pale Court i wkrótce mam zamiar go zrobić. Uber izaro robię od czasu do czasu gdy natrafię na prophecy o dwóch enchantach, actualnie na 10 prób 5 udanych.
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 21 mar 2017, o 17:08

Według mnie atziri w porównaniu do shapera to pryszcz :)
Shaher

Postautor: Shaher » 3 wrz 2017, o 10:19

Dużo czasu minęło, mnie gdzieś tak w połowie poprzedniej ligi zniechęciło do grania ale w 3.0 powróciłem jak nigdy wcześniej!

92 lvl, 14 jeweli (z max rollami) 21/20 lub 20/23 gemy, 121/126 map zrobionych, shaper zrobiony 3 razy (i 3 razy rękawiczki warte 2 chromatiki <3).

Teraz osobisty challenge zrobienia wszystkich guardianów bez śmierci.

Hydra: https://youtu.be/85L038kPDkA

Phoenix: ---

Minotaur: ---

Chimera: ---
Marsym27pl

Postautor: Marsym27pl » 9 wrz 2017, o 16:09

Golemy to najgłupsze co może być w PoE ja owszem używam Golema na moim Rangerze ale tylko dlatego że podnosi mi dmg i to znacząco , jednak kiedy robisz build pod tego typu itemy to golem jest zbędny tak na prawdę .

GOLEM + GEM na DMG + Itemy z skillami na obszarówke zawsze równa się 0 :P

Wróć do „Filmiki, grafika, screeny i inna twórczość”