Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Koniec BESTIARY i koniec mistrzów - pomocy!

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
ryto

Koniec BESTIARY i koniec mistrzów - pomocy!

Postautor: ryto » 29 maja 2018, o 19:15

Panie, Paowie.
Jestem w zasadzie nowym graczem. Zacząłem jakiś czas temu na lidze bestiary, teraz postaci przenieśli mi do ligi standard. Problem w tym, że bez kryjówki (hideout), a więc i bez mistrzów. Nie mam żadnego, a przyznam się, że nie chce mi się levelowaać od początku. Postać na 62 lvl, a żadnego mistrza! Podobnie w przypadki innej postaci na poziomie 76, też nie ma mistrzów.

Czy po końcu konkretnej ligi masterzy znikają czy u mnie coś poszło nie tak?

Proszę o informację...
Tomek1990

Re: Koniec BESTIARY i koniec mistrzów - pomocy!

Postautor: Tomek1990 » 31 maja 2018, o 07:30

Cześć :)

Po zakończeniu danej ligi masterzy znikają i musisz wbijać ich poziom od nowa . Swoją drogą pustki tutaj ostatnio i cisza. Fajnie kiedyś było jak forum tętniło życiem :(
Mefi

Postautor: Mefi » 31 maja 2018, o 15:24

Masterzy nie znikają, przenoszą się masterzy z najwiekszym levelem, kryjowka z najwieksza iloscia dekoracji... ale do przeniesienia niektórych rzeczy, takich jak Atlas, kryjowka i masterzy potrzebne jest zrobienie przerwy na konserwacje serwera (nie wiem jak to jest po polsku, nie znam sie - put the realm down on maintenance), co skutkuje w kilkugodzinnym braku dostępu do gry. Dlatego twórcy gry starają się robic to jak najrzadziej - nastąpi to w piątek (jutro) przed wdrożeniem nowego dodatku. W nowym sezonie trzeba ich levelowac od nowa, ale na Standardzie będziesz miał starych.

Jakbyś pytał gdzie lepiej grać, polecam ligi - więcej graczy, świeża ekonomia, więcej dodatków. Nowe umiejętności dotyczą wszystkich lig, i starych, i nowych.

Tu masz link do szczegółowych wyjaśnień na oficjalnym form (ang):

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2091028
ryto

Postautor: ryto » 31 maja 2018, o 20:13

Rozumiem, czyli przeniosą masterów, accendancy itp... przy wdrożeniu nowego dodatku. Na standardzie nie mam nic (zacząłem od bestiary), więc trochę się zdenerwowałem ;-) Dzięki za odpowiedź.

Wiem, że ligi są ciekawsze i więcej osób gra, ale ja znowu mam ograniczony czas na grę i zanim wyleveluję postać do endgame nastąpi koniec kolejnej ligi, czyli tym samym znowu trafię do standardowej ;-)

A co do forum to fakt, jest w zasadzie "martwe". Pewnie w PL sama gra cieszy się niską popularnością, większość katuje D3 ;-)
Tomek1990

Postautor: Tomek1990 » 1 cze 2018, o 20:09

Masterzy nie znikają, przenoszą się masterzy z najwiekszym levelem, kryjowka z najwieksza iloscia dekoracji... ale do przeniesienia niektórych rzeczy, takich jak Atlas, kryjowka i masterzy potrzebne jest zrobienie przerwy na konserwacje serwera (nie wiem jak to jest po polsku, nie znam sie - put the realm down on maintenance), co skutkuje w kilkugodzinnym braku dostępu do gry. Dlatego twórcy gry starają się robic to jak najrzadziej - nastąpi to w piątek (jutro) przed wdrożeniem nowego dodatku. W nowym sezonie trzeba ich levelowac od nowa, ale na Standardzie będziesz miał starych.

Jakbyś pytał gdzie lepiej grać, polecam ligi - więcej graczy, świeża ekonomia, więcej dodatków. Nowe umiejętności dotyczą wszystkich lig, i starych, i nowych.

Tu masz link do szczegółowych wyjaśnień na oficjalnym form (ang):

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2091028

Masz rację . Przepraszam za wprowadzenie w błąd . Tyle gram a taką " gafę " dałem heh. Może dlatego , że jestem stałym graczem tylko na HC i jak padnę to nawet nic nie sprawdzam na standard albo nawet jak nie padnę to nie sprawdzam nic na zwykłym HC . Przepraszam !

Co do forum to szkoda bo kiedyś tu można bylo się pośmiać i miało swój klimat ! :)
Kenatas

Postautor: Kenatas » 1 cze 2018, o 23:16

Uwaga, będzie OT.
Co do forum to szkoda bo kiedyś tu można bylo się pośmiać i miało swój klimat ! :)
Starzy lurkerzy nadal tutaj siedzą ;) , w prostszych sprawach zawsze chętni do pomocy, w trudniejszych chętnie sami by popytali, jakby było kogo :) . Może jeszcze towarzystwo wróci, bo w grze członkowie gildii są całkiem aktywni.
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”