Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Potrzebuje pomocy przy Righteous Fire

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
MrGazik

Potrzebuje pomocy przy Righteous Fire

Postautor: MrGazik » 28 mar 2018, o 22:02

Witam tak jak w temacie potrzebuje pomocy z buildem Righteous Fire. Wbiłem 65 lvl RF nie zabiera mi prawie w cale hp lecz moby i bossy biją mnie bardzo mocno. Zanim wydam pieniądze aby kupić nowy ekwipunek wolę się zapytać aby nie poszły one na darmo. Na dole dodam zdjęcia z obecnym ekwipunkiem i statystykami postaci. Ogólnie rzecz biorąc staram się iść według buildu z filmu https://www.youtube.com/watch?v=bGN2Y4hox6A . Również jeśli to nie problem poprosił bym też o ogólne opisanie najważniejszych kwestii podczas grania pod RF.
Obecnie oprócz RF używam również Cyclone, który służy mi głównie do leczenia się poprzez supp gem. Jeśli to nie problem prosił bym o podesłanie linku do poe trade z itemkiem lub opisanie jakiego itemku szukać. Naprawdę liczę na pomoc i odwdzięczę się przy najbliższej okazji.

Spoiler:
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Potrzebuje pomocy przy Righteous Fire

Postautor: HeniekHardkor » 29 mar 2018, o 10:18

"RF nie zabiera mi prawie wcale HP" to troche za mało :)
Jeśli masz z tym problem to biegaj z 2 Ruby Flaskami i wrzucaj jak masz cięższą walke, do tego basalt i granit flask + HP
Potki przy graniu RF są bardzo istotne, im wcześniej nauczysz się ich dobrze używać tym lepiej.
Poza tym rób wszystko żeby mieć więcej regenu.
Wrzuć swój build to coś więcej będę w stnaie podpowiedzieć.

Jeszcze jedno, wybrałeś sobie build pod Low Life RF, to nie jest dobry pomysł jeśli nie znasz gry.
Powienieś grać pod czyste HP. Jak wrzucisz build to zobaczymy czy da sie to zmienić.
MrGazik

Re: Potrzebuje pomocy przy Righteous Fire

Postautor: MrGazik » 29 mar 2018, o 10:29

Mój obecny build https://www.poeplanner.com/AAwAAK8ADDUD ... oAAAAAAA==

Staram się iść według poradnika z tej strony : https://www.poebuilds.net/righteous-guardian-2

Obecnie również mam inny problem przed wybraniem skila w drzewku który zamienia mi regeneracje hp na regeneracje ES hp spadało mi o około 50 pkt więc przestałem się tym martwić ale po aktywacji tego skila gdy włączam RF ES spada dosyć szybko gdzie przy regeneracji hp to nie miało miejsca. Mógł bym prosić o wytłumaczenie tego?

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”