Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Kilka kwestii związanych z POE.

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
Suweren
Posty: 1
Rejestracja: 5 mar 2018, o 10:17

Kilka kwestii związanych z POE.

Postautor: Suweren » 5 mar 2018, o 10:38

Cześć, zacząłem grać w POE jakieś dwa dni temu na lidze Bestiary, doszedłem powolutku do aktu trzeciego i zaczęły mnie nurtować pewne kwestie, które pozwolę sobie wypunktować:

1) Ranger - armour czy evasion rating. Ktoś polecił mi nie inwestować w armour i skompletować cały set z evasion, do pewnego momentu nie było widać większej różnicy, ale kiedy miałem założoną zbroję z wartością niecałych dwustu armoura, moby nie zabierały mi aż tyle życia (co jest raczej logiczne), a z całym setem evasion rating często mam problemy. Jestem totalnym laikiem i nie wiem, na jakiej zasadzie te 'uniki' mają działać, więc prosiłbym o poradę.

2) Różnica między bestiary, a standard - gdzie na początku lepiej grać, jeśli ktoś się orientuje - gdzie znajdę więcej polskich graczy?

3) Orb of Chance - jest możliwość wylosowania epickiego przedmiotu, czy dotyczy to jedynie itemków magicznych i rzadkich?

4) Vaal - dropnęły mi wczoraj dwie, takie same umiejętności z dopiskiem vaal, zauważyłem, że są całkiem mocne. Czy mogę zamontować dwie, takie same umiejętności w różnych slotach i używać ich obu na raz (osobne ładunki z dusz etc.) i czy byłoby to opłacalne?

5) Support gemy dla Split arrow - jakie wybrać? Nie chcę trzymać się buildów z internetu, bo są dla mnie mało przejrzyste, a nie ukrywam również, że mój język angielski jest na mocno podstawowym poziomie.

6) SSF łucznikiem, ponoć itemki dla rangera są drogie, czy ta klasa jest dobrą opcją na start? Jeśli nie, za którą warto byłoby się zabrać i pod jaki skill ją budować?

7) Drop przedmiotów epickich, wczoraj wydropiły mi aż trzy - niestety każdy raczej kiepski; dropią tylko z mobów żółtych i czerwonych, czy jest szansa dropu z każdego moba?

8) Ekwipunek na 30lv - warto interesować się jakoś szczególnie ekwipunkiem i ulepszać go na rare poprzez orb of alchemy / chance, czy lecieć z tym, co wydropi? Na którym poziomie i jaką bronią powinienem się zainteresować?

9) Mam niskie wartości odporności na żywioły, mam się tym przejmować, czy te wartości wzrosną z czasem?

Miałem tych pytań więcej, ale kilka mi uciekło, a dopiero dzisiaj zdecydowałem się napisać temat. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości