Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Kilka Pytań od nowego gracza

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
Kaladin86

Kilka Pytań od nowego gracza

Postautor: Kaladin86 » 2 mar 2018, o 10:29

Cześć,

Gram od 3 tygodni.

I mam kilka pytań.

1. w pierwszej kolejności muszę przejść wszystkie 10 aktów w trybie standard ( mam obecnie 51 LVL) i później grać w Hardcore czy od razu liga?
2. Wiadomo kiedy rusza kolejna liga?
3. i czy znacie jakieś ciekawe strony z poradami do Poe.
- chodzi mi o handlowanie z kupcami / wymianę walut i ogarnięcie poe. trade.
- gdzie znajdę informację o najpotężniejszych itemkach/zestawach w Poe?

bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedzi :)

pozdrawiam

Kal
Kenatas

Re: Kilka Pytań od nowego gracza

Postautor: Kenatas » 3 mar 2018, o 00:09

1. W każdej chwili możesz zacząć grę w dowolnym trybie - Standard, Hardcore, Liga Standard, Liga Hardcore, plus wariacje typu SSF. Nie ma ograniczeń. (Hardcore - zwykły czy ligowy - oznacza tyko tyle, że po zgonie twoja postać jest transferowana na Standard (ale nie znika permanentnie) i to wszystko)
2. Nowa liga - Bestiary - właśnie się zaczęła.
3. np. tutaj:
https://pathofexile.gamepedia.com/Path_of_Exile_Wiki
http://pathofexile.pl/forum/ (polecam! jest tam wiele wątków na różnorakie tematy :) )
http://www.pathofexile.com

Powodzenia :)
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
Godula

Postautor: Godula » 9 kwie 2018, o 13:34

Jak wygląda kwestia transferowania? Zawsze mnie to nurtowało, jeśli mam na przykład ancient orb (wiem, już ich nie ma, ale na przykład) lub jakikolwiek inny wyjątkowy pod względem ligi orbz i kończy się liga. Jest on usuwany z mojego ekwipunku/stasha, czy jeśli go nie wymienię to nie dostanę rekompensaty w chwili utraty.
Jedyna informacja jaką znalazłem to
If only to create a better system of cooperation between players, and not as it looks at the moment - that is, there is a huge chance that one of the stronger players will enter the labyrinth - but with the strong player to the party will join the weaker players. Everyone then benefits from the completion of the maze. This is an element of the game that would be good to improve. In addition, and above all, you need to look carefully at what happens to currency after gaining. Probably a large% orbs is used only to create new items. However, Path of Exile is a game in which the interactions between online players are normal and on the agenda (and night ^^)
That's why I think I'm good and I would like to prove it, which is why I take on more and more responsibilities and I have to be very attentive. If you support equality and tolerance, I like you :-)
It would be best to buy poe currency and be a strong player yourself, it's my favorite store where you can buy poe currency.

If we change the system by which such inequalities arise, and replace them with mutual respect and good human rights, then certainly the world would be a better place for all people.
Very many people are still thinking about the sense and the fact that the land is overpopulated. The earth is overpopulated and you have to believe it, we also have to give it to nature and fight global warming. It all has to do with computer games and path of exile currency.
Transfer of Currency and Path of Exile orbs can be done via the Odealo website. It is used for broadly understood trade between players. While the Path of Exile is alive, it is worth trading PoE Currency and buying PoE currency https://odealo.com/games/path-of-exile AWESOME ZERO COST and cheap exalted orbs. The transfer can take two minutes if both traffickers are fit and have the right amount of experience. For most of the evening, people should rest, while work is in progress and people would be happy to swap places. What you have to watch out for is the security of the transaction.
o co w tym chodzi?
Ostatnio zmieniony 19 paź 2018, o 16:36 przez Godula, łącznie zmieniany 2 razy.
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 10 kwie 2018, o 20:57

przechodzi tak jak wszystkie przedmioty do ligi stałej

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”