Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Porzuceni mistrzowie zmieniają poziom

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
lerxt

Porzuceni mistrzowie zmieniają poziom

Postautor: lerxt » 27 lut 2018, o 21:34

Coś dziwnego stało mi się z kryjówką i mistrzami. Zacząłem dziś grę normalnie od miejsca, w którym skończyłem wczoraj i po drodze spotkałem Elreona. Wykonałem misję, po której zauważyłem, że ma on o 2 oczka niższy poziom, niż przedwczoraj. Pospieszyłem do kryjówki a ona zupełnie inna, niż ta przedwczoraj. I wszyscy mistrzowie mają drastycznie obniżone poziomy.
Zmienił mi się również stash.
Mógłby ktoś podpowiedzieć, co przegapiłem?
Kenatas

Re: Porzuceni mistrzowie zmieniają poziom

Postautor: Kenatas » 1 mar 2018, o 00:45

Prawdopodobnie "przegapiłeś" koniec ligi Abyss i przetransferowanie postaci na Standard. To tłumaczy zmianę w stashu (zakładki z ligi dołączyły do starych ze standardu jako "remove only"?) i domyślnej kryjówce, ale poziomy Masterów? Wydawało mi się, że powinno "równać w górę" a nie w dół - pewności nie mam więc tej kwestii nie wyjaśnię.
IGN: Yannini (Standard, Duelist, lvl 90); Zuza_ma_zeza (Standard, Witch lvl 85+)
lerxt

Re: Porzuceni mistrzowie zmieniają poziom

Postautor: lerxt » 1 mar 2018, o 15:17

Ano, przegapiłem. Choć po prawdzie, to nawet nie byłem świadom, że tak się z końcem ligi dzieje (tak na poważnie to gram po raz pierwszy). Tak, w stashu pojawiły się zakładki "remove only". Rozumiem, że tak już zostanie?
Co do mistrzów i kryjówki doczytałem na anglojęzycznym forum, że to okres przejściowy. Wszystko transferowane jest do ligi standardowej w etapach i wraz z nowym, jutrzejszym patchem mistrzowie i kryjówka powrócą do poprzednich poziomów/wyglądu. Oby.

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”