Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Klika pytan nowego

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
XnIcRaM

Administrator

Re: Klika pytan nowego

Postautor: XnIcRaM » 17 mar 2017, o 00:27

- Tak w przypadku tej umiejętności pasywki do melee oraz elemental damage będą zwiększały jej obrażenia.
- Tak czary lub jak kto woli zaklęcia do w grze "Spell"
Theroina

Postautor: Theroina » 17 mar 2017, o 19:09

Czy na mapach występuje vaal area ( ta lokacja z czerwonym wyjściem) ? Mam przepowiednie z nią związaną i nie wiem czy czekać aż sie wylosuje na mapach, czy szukać w fabule.
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 17 mar 2017, o 19:43

Nie, na mapach ich nie ma
Theroina

Postautor: Theroina » 18 mar 2017, o 16:09

Ok, dzięki za info.
Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie od jakiego tieru map zacząć stosować na nich chisele. Kiedy zaczyna być to opłacalne?
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 18 mar 2017, o 16:15

Ja to zwykle robię od T12, głównie uzależniam to od ceny map i wartości gwoździ
Theroina

Postautor: Theroina » 27 mar 2017, o 12:38

to jeszcze jedno pytanie:
gram na totemy, mam Devoto's Devotion i chciałbym mieć: 40% increased Ancestral Warchief Totem Damage. W jaki sposób mam zrobić ten enchant ?
Mapa strand jest T6, a jest stosunkowo droga w porównaniu do innych. Co ją czyni takim wyjątkowym ?
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 27 mar 2017, o 14:19

Najprościej pewnie będzie kupić a jeśli nie kupić to trzeba robić uber lab tak długo aż się trafi. Jeśli zaś chodzi o strand to jest ona droższa od innych map T6 ponieważ jest to jedna z najprostszych map (pod względem layoutu/kształtu) oraz ma dwóch niezbyt trudnych bossów.
krzysiekage

Postautor: krzysiekage » 1 kwie 2017, o 10:50

kilka pytań od nowicjusza
1. skrzynki w labiryncie do te które się otwiera na koniec kluczem odnawiają się jakoś czy jest ich ograniczona liczba na poziom trudności??
2. jak najprościej rozpoznać wartość złotego przedmiotu??
3. czy warto coś podnosić poza poza 5l chromami orbami i brązowymi oraz złotymi itemkami to podnoszę zawsze
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 2 kwie 2017, o 14:29

1. Skrzynek zawsze jest tyle samo, za każdym razem są nowe.
2. w zasadzie nie da się łatwo rozpoznać czy przedmiot jest wartościowy czy też nie
3. warto podnosić również 6L, niektóre mapy, kamienie ligowe, niektóre gemy i jeszcze wiele innych pierdół :)
Zlociutki

Postautor: Zlociutki » 23 kwie 2017, o 20:44

Witam Wszystkich
Mam wielka prosbe.
Jakis czas temu pewnie bedzie ze 2-3 lata, (nie wiem dokladnie) gralem w PoE, doszedlem do 59lvl duelista, teraz wrocilem do gry i widze ze postac jest zresetowana, w zasadzie nic nie pamietam co sie jak robilo, jak rozdac punkty. Pod jakie skille zrobic tego dueliste, Jestem obecnie na ostatnim poziomie trudnosci chyba 2 akt. Czy znalazlby by sie ktos chetny pomoc mi wdrozyc sie na nowo. Mysle ze chwila rozmowy, i przypomne sobie wiekszosc. Napewno od czasu kiedy ostatnio gralem wiele sie w grze zmienilo, tu tez bym prosil o wyjasnienie. Chyba najprosciej bedzie na Skype/TS3/mumble. W pierwszej chwili cieszylem sie ze postac nie przepadla, a do tego jest zresetowana, ale po chwili zobaczylem ten poziom skomplikowania i jednak stwierdzilem ze nie tykam zeby czegos nie popsuc.
Pozdrawiam

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”