Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Klika pytan nowego

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
DuDi

Re: Klika pytan nowego

Postautor: DuDi » 9 gru 2016, o 08:01

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc postanowiłem napisać tutaj.
W akcie pierwszym na poziomie normalnym udało mi się wydropić coś takiego jak "Tabula Rasa Simple Robe".
Chciałbym się dowiedzieć czymże jest ta szata i czy opłaca się to trzymać / wymienić ?
Nie widzę żadnych właściwości itemu, a wszystkie gniazda (6) mają kolor "biały".
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 9 gru 2016, o 15:24

Tabula Rasa to unikatowa zbroja która zapewnia tylko i AŻ 6 połączonych ze sobą gniazd dodatkowo gniazda są białe dzięki czemu można w nie wkładać gemy bez względu na ich kolor. Jest to w zasadzie najlepsza zbroja do levelowania szczególnie na ligach typu softcore (ale nie tylko) wiele osób korzysta również z tej unikatowej zbroi w endgamie. Jest ona bardzo popularna dzięki czemu dość łatwo ją sprzedać. Połączonych 6 gniazd, popularnie nazywanych 6L (od słów six links), to coś co jest pożądane przez praktycznie każdego gracza Path of Exile, jednocześnie samemu jest bardzo ciężko stworzyć przedmiot 6L.
Moja propozycja: ciesz się ze szczęścia w dropie i korzystaj z 6L a jak już dorobisz się lepszej zbroi 6L to Tabulę sprzedaż lub zostawisz sobie do testów gemów lub levelowania innych postaci.
DuDi

Postautor: DuDi » 9 gru 2016, o 20:43

Wydropiłem ją grając razem z kolegą, więc w sumie zatrzymamy ją sobie :) Przyda się do wbijania lvli.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Przy okazji dowiedziałem się co to jest skrót 6L :)
Demon

Postautor: Demon » 23 sty 2017, o 14:55

Jak zrobic w żółtym itemie nową opcje ?

do itemu wciepac vaal orb potem jakim orbem te corrupted usunac xD? czy jeszcze inaczej sie to robi xD
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 24 sty 2017, o 00:04

Co masz na myśli mówiąc "nową opcję"? Nowy mod? Nowy stat?

Napisze to co Ci może pomóc, ale odpisz o co konkretnie Ci chodziło.

PIerwsza podstawowa informacja: żółte przedmioty mogą mieć maksymalnie 6 modów. (3 prefixy i 3 sufixy, szczegóły na http://poeaffix.net/)
Więć jeśli masz już 6 nic nowego nie dodasz.

Żeby zmienić żółty przedmioty można użyć następujących orbów:

Chaos Orb - losuje mody od nowa, przedmiot najczęściej całkowicie się zmienia.
Exalted Orb - jeśli masz mniej niż 6 modów, możesz dodać więcej exaltami, 1 exalt - 1mod zwróć uwagę że jest to dosyć drogi "kamyczek" więc jak nie wiesz co robisz to nie warto go używać
Vaal Orb - może zrobić z przedmiotem wiele rzeczy, zadziałać jak chaos, zmienić ilość linków, kolorów, socketów, dodać nowe właściwośći itd. Jedna rzecz wspólna to że po takiej operacji przedmiot jest "corrupted" i nie można go dalej modyfikować.

Są inne opcje modyfikacji żółtych przedmiotów, ale to już bardziej rozległy temat.
Theroina

Postautor: Theroina » 28 sty 2017, o 22:45

mam taki mały problem z trade. Jak włożę pzredmiot to nie mogę zaakceptować i pojawia się komunikat "mouse over each item to enable accept". Było ok a teraz coś takiego. Namieszałem w jakiś ustawieniach ???
Załączniki
Clipboard03.jpg
Clipboard03.jpg (140.04 KiB) Przejrzano 2926 razy
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 29 sty 2017, o 11:36

Trzeba najechać myszką nad kupowane przedmioty (sprawdzić co się kupuje) wtedy będzie można zaakceptować handel
Dlugi32PL

Postautor: Dlugi32PL » 1 mar 2017, o 12:11

Witam,

Mam pytanie o taką kombinacje gemów:
- Vengeance
- Curse On Hit
- Warlord’s Mark
- Poacher's Mark
- Vulnerability
- Increased Duration Support

Czy kontra (30% na jej użycie) włączy/uruchomi 3 wydłużone klątwy?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 1 mar 2017, o 13:17

Jeśli masz możliwośc używania 3 klątw to tak,
standardowo moby mogą mieć jedną klątwę na sobie.
Awatar użytkownika
Popiel

Postautor: Popiel » 16 mar 2017, o 15:00

Ja również nie będę zakładał nowego tematu, skoro ten jeszcze prosperuje.

Pytanie: Jeżeli chodzi keywords w skillach, to na przykład taki Frost Blades jest skillem, który zyskuje bonusy do obrażeń od pasywów melee i elemental damage z racji tego, że keywords w nim to melee i cold?

Rozumiem, że czary są oznaczone keyword "spell"?

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”