Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Krytyki, a szok i podpalenie.

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
Awatar użytkownika
ParallelFarewell

Krytyki, a szok i podpalenie.

Postautor: ParallelFarewell » 2 wrz 2013, o 14:35

Witam, ponieważ robię nową postać Cryt Claw Shadow, mam kilka pytań odnośnie krytyków ponieważ zazwyczaj robiłem postać z Rezolut Techniq i dla mnie ta wiedza jest jak czarna dziura. :D (czemu robię nową postać zamiast marudera z podpaleniem? proste nie mam orbów na broń, poczekam, aż stanieje).

Pytanka: Zamierzam szokować oraz podpalać krytami.

1. Gdy zadam kryta szokuje, lecz na jak długo?
2. Gdy zadam kryta podpalam, lecz na jak długo i z jakim dm(zależne od mocy uderzenia krytycznego czy % multiplinera?)
3. Co będzie lepsze do Double Strike: Gain power charge on crit czy Critical Chance? (Połączenie będzie: DS, ML, AAcc, Mele Splash, i tu CC czy GPCoC? które będzie lepiej maxować?(będą 4 power chargi), jak uda mi się kupić 6l to dodam Attack Speed dodatkowy.

To na razie tyle, jak coś proszę pisać w tym poście.
Awatar użytkownika
SpiritOfChristmas

Re: Krytyki, a szok i podpalenie.

Postautor: SpiritOfChristmas » 2 wrz 2013, o 15:11

Jeśli nadal potrzebujesz Goddess Bound, to nie tak dawno przetransferowałem jedną na default.
Nie zdążyłem jeszcze rozdać całego gearu po śmierci, więc jeśli planujesz podpalać moby marauderem, to się zwyczajnie o ten miecz upomnij.
IGN: FourChordsOnDeathsHarp.
Tylko tchórze giną od puncture.
WeAreOne

Postautor: WeAreOne » 3 wrz 2013, o 13:49

Czas szoku = zadany lightning dmg z wszystkimi bonusami wraz z crit multiplier / ( max hp celu / 100 ) x 276 ms
przykład:

lightning dmg = 500
crit multiplier = 300%
hp moba = 5000

500 * 3 / ( 5000 / 100 ) * 276 = 8280 ms = 8.28s

2. Podpalenie zadaje 1/3 zadanych obrażeń od ognia na sekundę przez 4 sekundy, crit multiplier i wszystkie bonusy wliczają się

fire dmg = 1500
crit multiplier = 200%

1500 * 2 / 3 = 1000/sec

3. Jeżeli masz inny sposób na power charge niż support gem to po co marnować slot? W innym przypadku 20lv ICS daje 105%, a 4 power charges 200% więc...
droga na sam szczyt...a tam nie ma nic
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 3 wrz 2013, o 13:55

a przypnę, powinno się przydać...
reLOAD

Postautor: reLOAD » 24 paź 2013, o 09:40

hej nie chcialem spamowac kolejnego tematu wiec pytam tutaj. Czy takie passivy jak Blodthirst(45% incrased crit chance) oraz Throatseeker(30% inc. crit. strike multi) dzialaja również pod czary? czy sa to bonusy wylacznie pod main hand wepon. Znalazlem build w ktorym wich głównie używa jakiegos spellu a mimo to w drzewku sa włożone punkty w owe umiejetności, czy jest sens pakowac w to punkty jesli nie mam zamiaru uzywac main hand jako głownego ataku?
Awatar użytkownika
forgotten

Postautor: forgotten » 24 paź 2013, o 16:20

tak działaja na czary
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Postautor: ubogimurarz » 25 paź 2013, o 00:39

jesli nodka nie ma dopisku "spell" lub "weapon" to znaczy ze dziala na spelle i rowniez ataki :)
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”