Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Trial of Ascendancy 6 zadanie

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
atlas1221

Trial of Ascendancy 6 zadanie

Postautor: atlas1221 » 15 wrz 2018, o 16:11

Mam problem z zaliczeniem 6 zadań aby uzyskać dostęp do Eternal Labyrynth.
Zadania nr 1,2,4,5 zaliczyłem bez problemu. Otrzymałem za każde "Offering to the goddess". Kółeczka na zielono na tablicy. OK
Zadanie nr 3 - Trial of crippling grief - jeszcze nie trafiłem na te lokalizację (unknown area) - kółeczko puste, bez nazwy. Jak znajdę, to zaliczę. Ok
Zadanie nr 6 - Trial of Stinging Doubt - zrobiłem dwa razy, za każdym razem dostałem "Offering to the goddess". Ale na tablicy kółko nie jest na zielono i pisze "Not yet completed". Czy to jakiś błąd w grze, jak to zaliczyć?.
Gram na standardowej lidze, postać level 82, trzy poprzednie labirynty zaliczyłem bez takich problemów.
Jak temu zaradzić?
labirynt.png
labirynt.png (443.14 KiB) Przejrzano 733 razy
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Trial of Ascendancy 6 zadanie

Postautor: HeniekHardkor » 18 wrz 2018, o 23:05

Poprosić innych graczy o pomoc, albo cierpliwie czekać:)
ostatni lab jest najtrudniejszy do zdobycia właśnie przez te triale, jeśli chcesz to sam zaliczyć to czasem trzeba zrobić spora ilość mapek aż wszystkie Ci się trafią.
atlas1221

Re: Trial of Ascendancy 6 zadanie

Postautor: atlas1221 » 19 wrz 2018, o 06:22

Ostatni lab zaliczyłem już 2 razy, ale na tablicy pisze, że mam nie zaliczony. To jest mój problem.

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”