Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Klika pytan nowego

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
Spal2To

Re: Klika pytan nowego

Postautor: Spal2To » 5 sie 2017, o 10:25

Siema można zrobic cos takiego zeby nie trzeba bylo klikac na kazdego stwora tylko trzymac lewy przycisk myszki i juz ?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 5 sie 2017, o 12:16

Lewy przycisk myszy to autoattack? :> tym atakujesz?
Tego sie uzywa przez pierwsze 30sek gry, a potem juz uzywasz skili :)

kliknij sobie na ikone po lewej stronie i ustaw przycisk na "Movement Only"
Dlugi32PL

Postautor: Dlugi32PL » 10 sie 2017, o 12:34

Witam,
Jak się różnią w wspieraniu szans na kryta poniższe gemy:
Power Charge On Critical Support https://pathofexile.gamepedia.com/Power ... al_Support
Increased Critical Strikes Support https://pathofexile.gamepedia.com/Incre ... es_Support

skoro ich opis Per 1% Quality:
"Supported Skills have 1% increased Critical Strike Chance"
- jest taki sam (jak właśnie z ICSS rozumieć drugą część opisu?),
dalszy jest inny i Gem level progression inaczej jest przedstawiony?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 10 sie 2017, o 13:47

Quality w gemach to z reguły tylko szczegół, często jest taki sam pomiędzy różnymi gemami. To tylko takie "dopieszczanie" gema, żeby był już perfekcyjny.

PCoC daje Ci szanse na power charga jak zrobisz crita, i to jest jego główna funkcjonalność , każdy Power Charge zwiększa szanse na crita o dodatkowe 40% i daje 4% more spell dmg.

Natomiast ICSC zwiększa bazową szansę na crita o 1 do 1,9 i dodatkowo daje jeszcze critical chance.

Oba tematycznie odnoszą się do obrażeń krytycznych więc ich quality daje włąśnie critcial chance.
gorgon69

Postautor: gorgon69 » 4 lis 2017, o 13:33

Jeżeli chodzi o quality to oba gemy dają taką samą szanse, ale power charge on crit sam w sobie nie zwiększa szansy na crita tylko własnie daje power charge (które jak masz to zwiąkszają crita) , natomiast increased crit... to gem który bezpośrednio zwiększa tą szansę

generalnie power charge on crit linkuje sie do supportujących spelli a nie tego głównego co zadaje dmg np. popularne jest rzucanie orb of storms + power charge on crit + curse on hit + curse w takim zestawieniu masz na 4 linkach (buty/helm/glovesy) fajny spell co sam rzuca klatwe na stwory, dodatkowo "schokuje" oraz daje ci te power charge

Zawsze też możesz kupić sobie tanie PoE orb od użytkownikow na odealo. Caly market znajdziesz na https://odealo.com/games/path-of-exile/
LordRenard

Postautor: LordRenard » 26 lis 2017, o 01:17

Witam, mam pytanie które mnie dręczy od jakiegoś czasu. Czytając różne buildy widzę ze są wypisani bandyci z 2 aktu i za każdym razem zabijani dający swoje bonusy postaci. Jest zapisane bandyta i dana nazwa jak te: Normal, Cruel, Merciless. Jednak chociaż przeszedłem 10 akt nie widzę opcji zmiany na inny poziom trudności. Jak to sie robi czy dalej cos takiego istnieje. Czy może ja czytam stare buildy ;) ?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 29 lis 2017, o 19:22

Witam, mam pytanie które mnie dręczy od jakiegoś czasu. Czytając różne buildy widzę ze są wypisani bandyci z 2 aktu i za każdym razem zabijani dający swoje bonusy postaci. Jest zapisane bandyta i dana nazwa jak te: Normal, Cruel, Merciless. Jednak chociaż przeszedłem 10 akt nie widzę opcji zmiany na inny poziom trudności. Jak to sie robi czy dalej cos takiego istnieje. Czy może ja czytam stare buildy ;) ?
Czytasz stare buildy ;)
Od 3.0 wyboru dokonujemy raz.
Taderix

Postautor: Taderix » 20 gru 2017, o 12:48

Witam wszystkich maniaków POE ;)

To mój pierwszy post , w Poe gram od niedawna , wcześniej cały czas w DDO ( polecam :) )
Pzreczytałem i obejrzałem sporo poradników, ale dalej mam kilka pytań :

1) czy gemy supportujące ilość totemów działają na zasadzie , że pojawiają się od razu np. 2 totemy czy jeden po drugim ? rozumiem że max. to 3 ?
2) czy przed sprzedżą zółtych itemów wart je identyfikować ? ( oczywiście nie mówię tu o jakiś super rzadkich )
3) jaki najlepiej kupić Stash na początek ?
4) mam 62 lvl czy na tym etapie warto bawić się w crafting ? czy lepiej zbierać materiały na póżniejsze "etapy" gry ?
To na razie tyle , ale napewno będzie wiecej ;)

Pozdrawiam

12.01.2018.
dzieki za wszystkie odpowiedzi , bardzo mi pomogły ;)
Awatar użytkownika
FraggeR

Postautor: FraggeR » 3 gru 2018, o 11:14

Witam wszystkich maniaków POE ;)

To mój pierwszy post , w Poe gram od niedawna , wcześniej cały czas w DDO ( polecam :) )
Pzreczytałem i obejrzałem sporo poradników, ale dalej mam kilka pytań :

1) czy gemy supportujące ilość totemów działają na zasadzie , że pojawiają się od razu np. 2 totemy czy jeden po drugim ? rozumiem że max. to 3 ?
2) czy przed sprzedżą zółtych itemów wart je identyfikować ? ( oczywiście nie mówię tu o jakiś super rzadkich )
3) jaki najlepiej kupić Stash na początek ?
4) mam 62 lvl czy na tym etapie warto bawić się w crafting ? czy lepiej zbierać materiały na póżniejsze "etapy" gry ?
To na razie tyle , ale napewno będzie wiecej ;)

Pozdrawiam

12.01.2018.
dzieki za wszystkie odpowiedzi , bardzo mi pomogły ;)
Hej

1. Totem możesz postawić najpierw pierwszy potem klikasz stawiasz drugi i trzeci w dość szybkim czasem zależy od postaci :)
3.Stash na curency lub mapy z pewnością
4.Wejdź na pierwsze mapy ... zrób cały atlas poznaj bossów oraz end game bossów ... naucz się podstaw gry, potem baw się craftingiem :P
Siema tu FraggeR :mrgreen:
Jeśli jesteś fanem Poe zapraszam do mojej grupy na facebooku.
https://www.facebook.com/groups/FraggeRteam/ :geek:

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”