Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

pare pytań początkujacego

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
bazyl

pare pytań początkujacego

Postautor: bazyl » 29 wrz 2018, o 13:47

Witam! Od wczoraj jestem nowym graczem PoE :D na szczeście w pore zagłebiłem sie w poradniki i porady 8-) nie chciałem pytać o gotowe buildy, gdyż Wiem jaką postać chce uzyskać, lecz mam co do "drzewka" kilka pytań (i nie tylko). Otóz za postać wybrałem sobie Templariusza, i tu mam pare pytań:
- czytałem ze dla Templariusza zaleca sie czary obszarowe, czy to znaczy że bronia dwureczna nie bedzie skuteczny?
- z jakich broni korzysta Templariusz? staff (to nie dla wiedźmy?), spectre? zalezy mi bardziej na kiju dwurecznym
- dodatkowe obrażenia od żywiołów do kija uzyskam tylko dzieki gemom czy skilom tez? (nie zaglebialem sie w dalsze skille)
-przy uzyciu takiej broni potrzebna jest mana? czy stawiac na hp?
- jak jest z obrona? nie chce ciezkich opancerzy, wolalbym jakies szaty, wiec lepiej inwestowac w mana shield i mane? eq co unika obrażeń?
-jak aktywować mana shield
-jesli inwestuje punkty w mana shield, to obrazenia beda zabierane z many a nie z hp?
-przy moich zalozeniach duzo inwestowac w pkt hp? jaka droge obierać? bardziej inteligencja czy siła?

a moze lepiej wybrac taktyke atakow fizycznych i czarów? :D :D :D

Tylko, że nie zalezy mi na szybkim expieniu przy pomocy czarów obszarowych a bardziej na przyjemności z gry i wolałbym skupic sie na jednej umiejetności :)
Ktoś mogłby mi rozjaśnić nieco temat? Może jednak jakis build? Wiem że odrazu wszystkiego sie nie dowiem, ale może ktoś mi pomoże postawić pierwsze kroki :)
Pozdrawiam wszystkich

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”