Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Gdzie znajdę info pl na temat nowej ligi?

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
Gohan

Gdzie znajdę info pl na temat nowej ligi?

Postautor: Gohan » 23 sie 2018, o 16:28

Cześć, nie jestem anglojęzyczny i chętnie poczytałbym o zmianach jakie mają być w nowej lidze (Delve) - Ma ktoś jakieś źródła?
Będę wdzieczny
Mefi

Re: Gdzie znajdę info pl na temat nowej ligi?

Postautor: Mefi » 25 sie 2018, o 23:02

Jeśli chodzi o takie rzeczy jak patch notes, to będą dopiero w środę i wątpię, żeby ktoś to tłumaczył na polski, bo zawsze jest sporo tekstu. Nie wiem, czy można tu wspominać o innych stronach, ale wiem, że grupa na Facebooku jest dosyć aktywna, więc może coś tam znajdziesz (co prawda nie wiem, co tam się teraz wrzuca), gdzieś jest też trailer z polskimi napisami. Może są też jakieś wideo na YouTube z polskimi streamerami omawiającymi ogłoszenie ligi.
Gohan

Re: Gdzie znajdę info pl na temat nowej ligi?

Postautor: Gohan » 27 sie 2018, o 14:47

Wierz mi, na Facebooku nie ma zbyt wielu informacji, po za tym że ktoś chce sprzedać jakieś currency lub - szuka innych gier, czekając na nową ligę.
Może rzeczywiście tak jak piszesz, poczekam do tej środy.
Dzięki

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”