Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Krytyki

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
Dregillon

Krytyki

Postautor: Dregillon » 12 mar 2018, o 15:46

Cześć, mam pytanie odnośnie mechaniki działania krytyków, coś tam już poczytałem i wiem, że crit chance odnosi się do krytykow z atakow i czarow, cirit spell chance, tylko do czarow, multiplier jest to dmg jaki zada krytyk. Nie rozumiem jednak tego
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (308.94 KiB) Przejrzano 549 razy
Przykładowy skill, mam na nim spell crit strike chance 13,25% - rozumiem, że ta liczba wzieła się z pomnożenia moich wszystkich crit chanców.
Teraz to czego nie rozumiem "spell critical strike multiplaier" 100%, czemu 100% ? i mimo, że dodam skill pasywnego z drzewka to nie rośnie, zawsze jest 100%. Jak to działa ?

Przy okazji nasunęło mi się jeszcze pytanie, czemu mój skill lightninga ma szanse na podpalenie (ignite) i zamrozenie (freeze) ? no i nie zauważyłem, żeby nałożył kiedykolwiek którykolwiek z tych stanów.

Z góry dziękuje za pomoc
XnIcRaM

Administrator

Re: Krytyki

Postautor: XnIcRaM » 13 mar 2018, o 21:38

Przykładowy skill, mam na nim spell crit strike chance 13,25% - rozumiem, że ta liczba wzieła się z pomnożenia moich wszystkich crit chanców.
Tak właśnie jest (mniej więcej)
Teraz to czego nie rozumiem "spell critical strike multiplaier" 100%, czemu 100% ? i mimo, że dodam skill pasywnego z drzewka to nie rośnie, zawsze jest 100%. Jak to działa ?
Podaj nazwę tej pasywki

Przy okazji nasunęło mi się jeszcze pytanie, czemu mój skill lightninga ma szanse na podpalenie (ignite) i zamrozenie (freeze) ? no i nie zauważyłem, żeby nałożył kiedykolwiek którykolwiek z tych stanów.
Ponieważ zapewne zadaje również obrażenia od fire i cold (co możesz sprawdzić na innej zakładce). Zapewne zdarza się i jedno i drugie tylko niezbyt często i nie zauważasz tego
mrocznysedes

Re: Krytyki

Postautor: mrocznysedes » 15 mar 2018, o 14:22

Pewnie po drodze zahaczył w drzewku o Elemental Overload, który daje No Critical Strike Multpilier. :D

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”