Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Nowy gracz - pytania :)

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
Sephic

Nowy gracz - pytania :)

Postautor: Sephic » 7 sty 2018, o 08:27

Witam,

jestem nowym graczem w POE - aktualnie 70 lvl ale mimo to chciałbym prosić o pomoc w kilku dręczących mnie pytaniach:

1. Jak wystawiać przedmioty na sprzedaż, żeby były widoczne na oficjalnej stronie w zakładce TRADE - po przefiltrowaniu oczywiście?

2. Jaka metoda sprzedaży waszym zdaniem jest najbardziej sprawna i efektywna ?

3. W grze są podobno 3 poziomy trudności kampanii jak w D3 (chyba, że czytałem bardzo stary artykuł), jeżeli tak jest to jak zatem włączyć kampanię od początku na wyższym poziomie trudności, żeby móc ją przejść jeszcze raz ?

4. Jeżeli ukończyłem wszystkie akty to jedynie gdzie mogę expić to tylko mapy i labirynt ? Moglibyście doradzić co i gdzie robić ?

5. Mam już cała skrzynię przeróżnych nie potrzebnych gemów, można zrobić coś pożytecznego z nich czy pozostaje je sprzedać do npc ?

6. Posiadacie może jakieś informacje czy gra będzie dalej rozwijana pod względem aktów (np part3) czy planowanych w przyszłości nowości ?

7. Jakie są aktualnie aktywne polskie gildie ? Przeglądałem na oficjalnej stronie ale raczej nie widziałem żadnej aktywnej...

8. Co to jest reedem key ?

Z góry bardzo dziękuje za pomoc i proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Nowy gracz - pytania :)

Postautor: HeniekHardkor » 10 sty 2018, o 12:35

ad 1) Albo kupujesz/ulepszasz zakładkę premium albo robisz wątek na forum w dziale trade, wtedy takie strony jak poe.trade "zaciągną" ten przedmiot przy najbliższej aktualizacji

ad 2) Zdecydowanie najlepiej przez zakładkę, pamiętaj o ustawieniu ceny buyout, znacznie przyspiesza to proces sprzedaży. Wycena to zupełnie oddzielny i bardzo długi temat....

ad 3) Stare info. Jest jeden poziom 10 aktów.

ad 4) Robisz mapy, coraz wyższe tiery

ad 5) Gemy bez quality wyrzucasz, wyjątkiem są gemy "drop only", które mogą CI się po prostu przydać, więc warto sobie po jednym zostawić np added chaos dmg. Enhance, empower i enlighten mogą być coś warte, polecam sobie sprawdzić na poe.trade.
Reszte jeśli mają wysokie quality 16+ można spróbować wystawić, a mniejsze sprzedajesz w "paczkach" po 40quality do vendora i dostajesz GCP.

ad 6) Gra jest cały czas rozwijana, co 3-4 miesiące jest duży patch z nową ligą, co pól roku "dodatek".

ad 7) Dobij jeszcze pare lvli, doucz się trochę i zapraszamy do nas;P

ad 8) Czasem są jakieś promocje i wpisujesz tam klucz, za który coś dostajesz w grze.
Sephic

Postautor: Sephic » 11 sty 2018, o 11:52

bardzo dziękuje za udzielone odpowiedzi, a powiedz mi jeszcze na koniec jak wygląda sytuacja z zakupem nowego outfitu np Seraph Pack albo peta/skrzydeł, czy po zakupie mogę zakładać/zdejmować outfit i przyzywać/odsyłać peta ? Czy te rzeczy po zakupie są na stałe ?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 11 sty 2018, o 19:10

Możesz zmieniać MTXy pomiędzy postaciami, ale w danej chwili mogą być na jednej.

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”