Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

brakmiejsca w skrzynce

Pytajcie, a zostanie wam udzielona odpowiedź.
Szpak

brakmiejsca w skrzynce

Postautor: Szpak » 12 wrz 2017, o 11:29

Witam, posiadam 57 lvl i jestem początkującym graczem.
Brakuje mi miejsca w skrzynkach, chciał bym się doradzić które dodatkowe skrzynki warto kupować a których unikać.
Dodam, że kasy mam niewiele więc będzie to moja jedyna microtransakcja. (zamierzam kupić 50 może 100 pointsów.
Z tego co widziałem większość graczy ma kupioną specjalna zakładkę na Orby itp. ale jest ona dość droga nie wiem czy nie warto kupić za podobną cenę kilka zwykłych zakładek ??
Mefi

Re: brakmiejsca w skrzynce

Postautor: Mefi » 12 wrz 2017, o 15:25

Jak dla mnie Currency Tab to najlepszy z tabów. Na razie nie mam, ale to pierwsza rzecz, którą kupię, bo po jakimś czasie grania mam currency w 3 zwykłych tabach i zaczyna brakować miejsca. Essency tab jest wg mnie najmniej użyteczny, esencje mieszczą mi się w połowie taba. Divination Cards zależy, czy lubisz zbierać te karty, czy raczej sprzedajesz i mało cie obchodzi kolekcjonowanie. Niezbędny do życia nie jest. jeden Quad tab jest wielkości 4 premium tabów - fajny np. na mapy, ale ogółem trochę bałaganiarski, więc jak kto woli. Nie będzie opcji kupienia upgrade'u 4 premium tabów to quad taba, jakby co. Jeśli kupujesz zwykłe taby, to zaopatrz się w co najmniej jeden premium, żebyś mógł normalnie handlować bez potrzeby używania innych programów. A jeśli zdecydujesz się na jakiś Tab Bundle, to pamiętaj, że co 3 tygodnie w weekendy są one przecenione o kilka punktów.
Szpak

Re: brakmiejsca w skrzynce

Postautor: Szpak » 14 wrz 2017, o 10:11

kupiłem 100 pointsów i wybrałem currency tak jak doradziles . zostało 25 pointsów, najprawdopodobniej zdecyduje się za 15 pointsów upgrade zrobić do premium. dzięki za pomoc. temat można zamknąć :).

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”