Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Akcja: Itemy dla harkorowców

Awatar użytkownika
SpiritOfChristmas

Akcja: Itemy dla harkorowców

Postautor: SpiritOfChristmas » 27 kwie 2013, o 17:45

Jako że postęp w grze wymaga konkretnego gearu, a ten na hardkorze jest drogi i trudno dostępny, całkiem rozsądnie byłoby pomagać sobie w tym nienawistnym świecie ;)
Stąd też pomysł aby podzielić się częścią zgromadzonych przedmiotów z osobami, które dopiero zaczynają przygodę z trybem hc, lub w wyniku nieszczęśliwego wypadku przenieśli swój dobytek do ligi default.

Tutaj znajdują się co wartościowsze, zgromadzone przeze mnie itemy, które być może ułatwią komuś życie.

http://www.pathofexile.com/forum/view-t ... 9/#p778018

Prosiłbym wpisywać w niniejszym wątku, co kto bierze oraz ign postaci, która się zgłosi po przedmioty.
Nie życzyłbym sobie bowiem zaspamowania mnie w grze. Innymi słowy żadnych friend requestów i obowiązuje kolejność z tego wątku.

Niektóre z przekazywanych przedmiotów są sporo warte, prosiłbym więc o rozsądek w dobieraniu dla siebie takowych. Chciałbym bowiem, żeby owe itemy były używane, a nie odsprzedane, bądź wymienione na alty.
Poważnie, liczę na waszą uczciwość.

IGN MsEntropy
Tylko tchórze giną od puncture.
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Re: Akcja: Itemy dla harkorowców

Postautor: Gromtall » 27 kwie 2013, o 18:34

Rękawiczki: Eagle Caress i ten pasek z 92 hp jak można. Wbiłem dziś 52 a rękawiczki i pasek to tak jakbym ich nie miał... ING. Gromtal
thinking bout u (◡‿◡✿)

Wróć do „Hardcore”