Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Problem z Instalacją

Jeżeli nie działa Ci gra lub dzieją się z nią inne złe rzeczy, napisz tutaj, a może zdołamy Ci pomóc
Jaziek

Problem z Instalacją

Postautor: Jaziek » 13 paź 2015, o 16:56

Witam, wiele słyszałem o tej grze i w końcu chciałem spróbować...
Problem w tym, że nie mogę zainstalować

Instalowanie przez instaler :
Najpierw ladder ogarnia miejsce na dysku (trwa to ok 3-4h) po czym jak zaczyna ściągać gre to wyskakuje że program przestał działac Windows zamknie program i pagip nie działa nic (podczas instalacji często wyskakuje czarny ekran że sterek od grafy padł ale udało sie go przywrócić do świata żywych)

Instalowanie przez Steam
Troche szybciej robi miejsce na dysku, ściąga bardzo powoli instaluje wszytsko cacy, wyskakuje gra w oknie , logo twórców pod spodem napis Loading kursor zmienia się już na ten z gry, po czym zmienia sie okno na czarno i za chwile to samo co wyżej, program przestał działać windows go zamknie

3 dni walki i nic wiec postanowiłem zapytac kogoś mądrzejszego ode mnie

Mój PC
Windows 7 HP x64
Procek Intel core quad2 Q8200
Ram 8 GB
Grafa GTX 650Ti

Prosze o pomoc, z góry dzięki
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Problem z Instalacją

Postautor: HeniekHardkor » 13 paź 2015, o 20:08

Powiem Ci tak, komputer masz w zupełności wystarczający. Problemem jest albo sam system, albo dysk twardy.
Ile masz miejsca na partycji systemowej i na tej na której chcesz zainstalować grę?
Jaziek

Postautor: Jaziek » 13 paź 2015, o 20:14

Próbowałem na 2 partycjach na systemowej mam 107 GB a na drugiej 280 GB (wolnego miejsca ofc)
Byłem dziś u znajomego, u niego bez problemu wszystko smiga
Dysk to WD Green WD10EADS 1TB
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 13 paź 2015, o 21:05

To tak jak pisałem, coś masz strasznie nawalone w systemie. Zacznij od defragmentacji a jak nie pomoże to przegraj "na chama" od kolegi grę, powinno działać. Albo ściągnij z torrenta np tu:
http://www.torrenthound.com/hash/a8b795 ... h-of-Exile
Jaziek

Postautor: Jaziek » 14 paź 2015, o 04:27

Format robiony ok 2 miesięcy temu, ale widocznie będzie trzeba powtórzyć ...
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 14 paź 2015, o 08:21

Tak jak pisałem , jak masz możliwość to wrzuć zainstalowaną grę u kolegi na pendriva i nie musisz nic instalować.
Enwues

Postautor: Enwues » 8 wrz 2018, o 13:44

Witam Chciałem spytać czy może ktoś wie co oznacza komunikat Unable to create Rtt depht stencil surface of depht Zainstalowałem grę i kiedy chcę ją odpalić pokazuje się właśnie ten komunikat

Wróć do „Pomoc Techniczna”