Ciągłe rozłaczanie gry.

Jeżeli nie działa Ci gra lub dzieją się z nią inne złe rzeczy, napisz tutaj, a może zdołamy Ci pomóc
Ukryty Na Widoku

Ciągłe rozłaczanie gry.

Postautor: Ukryty Na Widoku » 19 lip 2016, o 18:37

Czołem!

Mam olbrzymi problem. Ciągle mi rozłącza grę. Pogram 10-15 minut i bum do sekcji logowania. W ogóle nie da się grać. A najgorsze jest to, że dzieje mi się to gdy próbuję przejść labirynt hahaha (co nie oznacza, że wyłącznie w labiryncie, na każdej innej lokacji również). Nie mam już na to siły. Ma ktoś jakieś pomysły?

Serwer miałem z Frankfurtu, zmieniłem na Mediolan bo pokazywało opóźnienie na poziomie 35 lecz nic to nie dało.

Pomocy! :!: :!: :!:
Mefi

Re: Ciągłe rozłaczanie gry.

Postautor: Mefi » 19 lip 2016, o 19:21

Spróbuj może dodać parametr --noasync we właściwościach gry. Gra będzie się dłużej ładować, ale nie powinno cię wyrzucać z niektórych lokacji.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1678815

Jak cię będzie wyrzucać z Domain Walkways, to podobno niektóym pomaga dodanie jeszcze --nosound.
En1CeKa

Postautor: En1CeKa » 19 lip 2016, o 20:02

Ale co tak grałeś w PoE jakiś czas i dopiero teraz się zaczęły problemy? czy od początku?
Z tego co mi wiadomo to 32bitowe systemy miały takie problemy jak ty mówisz.
Zawsze też możesz spróbować reinstall, po prostu usuń plik content.ggpk z folderu z grą i uruchom patcher.
Ukryty Na Widoku

Postautor: Ukryty Na Widoku » 20 lip 2016, o 10:54

Młot ze mnie jeśli chodzi o kompy. Ledwo obsługuję przeglądarkę i podstawy Worda. Mógłbyś rozwinąć gdzie i jak ten parametr wpisać? Dziś znów pograłem kilka minut i rozłączenie.

To się dzieje od dwóch dni. Wcześniej problemów nie miałem (gram kilka dni od powrotu po 2 latach).
pabloelpotos

Postautor: pabloelpotos » 21 gru 2016, o 19:21

Podepnę się pod temat
Od poniedziałku 19/12/2016 mam problem z ciągłym wylogowywaniem. pojawia się komunikat :
an unexpected disconnection occurred
Przeglądam fora robię tak jak wyczytam i nic nadal problem.
Z internetem nie mam problemu ponieważ wszystko śmiga oraz inne gry online działają bez problemu.
Mój system to win7 pro
Czego szukać na co spojrzeć.

Wróć do „Pomoc Techniczna”