Nowy kanał na Youtube -Path of Exile 2.5.1 - poradniki i buildy dla początkujących.

Zbiór porad dla początkujących graczy
XnIcRaM

Administrator

Re: Nowy kanał na Youtube -Path of Exile 2.5.1 - poradniki i buildy dla początkujących.

Postautor: XnIcRaM » 2 sty 2017, o 13:35

plus za chęci, niestety minus za realizację, filmy zdecydowanie za długie i na niezbyt wysokim poziomie.
Redgarek

Re: Nowy kanał na Youtube -Path of Exile 2.5.1 - poradniki i buildy dla początkujących.

Postautor: Redgarek » 2 sty 2017, o 15:00

Dzięki za szczery komentarz i za antyreklamę czegoś, czego brakuje w polskiej społeczności POE.
oto cytaty początkujących graczy z mojego kanału :

"Dzięki! Fajnie się ogląda. Jedyne miejsce, gdzie buildu nie opisuje się po łebkach - albo z prędkością karabinu maszynowego, posługując się niezrozumiałymi skrótami :)"

"Cześć, jedyna taka seria po polsku. Bardzo się mi podoba, prosto wyjaśnione na przykładzie właśnie o to chodzi."

":-) kawał dobrej roboty... przyjemnie sie nim gra.... oby tak dalej bo naprawdę przyjemnie się ogląda :-) "

Pierwszy cytat oddaje rzeczywistość polskiej sceny POE na Youtube. Pisząc, że filmy są na niezbyt wysokim poziomie obrażasz mnie. To jest tylko Twoje subiektywne zdanie. Poza tym, nie jestem profesjonalnym youtuberem, robię to dla przyjemności i nie dla kasy. Mój kanał różni się od innych tym, że w sposób szczegółowy omawiam i pokazuję to czego nowi gracze potrzebują, a gimbusy i trolle nie mają tam czego szukać.

Pozdrawiam.
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 2 sty 2017, o 19:43

Ktoś kto nie zna gry i nie widział dobrze zrobionych filmów może sądzić że twoje są dobre...
Zachęcam do dalszego tworzenia i podnoszenia jakości swojej twórczości
Redgarek

Postautor: Redgarek » 2 sty 2017, o 20:57

Ja nie twierdzę, że moje filmy są super zrobione. Twierdzę, że są dobre dla początkujących graczy, polskich graczy. Naprawdę dobrze zrobione filmy o POE są w j. angielskim.
Nie wydaje mi się, że wszyscy polscy gracze władają angielskim w sposób taki, aby zrozumieć szybką gadkę np. ZiggyD. Wiesz kto to taki?

Jeśli zaś chodzi o podnoszenie jakości mojej twórczości to pracuję nad tym...

Pozdrawiam.

Wróć do „Poradniki”