Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Infestation: Survivor Stories (WarZ)

Pewnie Path of Exile nie jest jedyną grą w jaką pogrywacie.
Seddsify

Infestation: Survivor Stories (WarZ)

Postautor: Seddsify » 16 sie 2013, o 15:25

Miał ktoś styczność? może ktoś gra? Planuje to zakupić bo gra ma ponoć wyśmienity klimat, ale wcześniej chciałem zapytać czy może ktoś z was wie o niej więcej i mógłby się podzielić wiedzą czy warto kupić itd. Ponoć niedawno była niezła afera, lecz o co dokładnie chodziło nie pamiętam, tak więc jeżeli ktoś już jadł ten kawałek chleba to może się podzielić, śmiało :D
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Re: Infestation: Survivor Stories (WarZ)

Postautor: Gromtall » 18 wrz 2013, o 09:31

Miałem, grałem, OSOBIŚCIE wole DayZ. Na WarZ są miliony hejtów bo gra na każdym kroku ma buga. Oczywiście jak sie gra w grupie znajomych 3+ to bugi nie robią problemu i czuje sie klimat. Nie gram bo moi znajomi stwierzili że nie będą grali w taką pobugowaną gre. Afera polegała na tym że była dopiero Alpha, gdzie wszystko wyło bugnięte, a twórcy dali ją na steama podpisaną jako normlana wersja gry po Beta testach i wypisali czego to ta gra nie ma, a w praktyce wyglądało że z opisu gry, w samej grze nic nie było :D
thinking bout u (◡‿◡✿)
Ali22

Postautor: Ali22 » 9 paź 2013, o 08:57

No i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale skoro zamknięcie AH i RMAH ma być wprowadzone razem z nowym systemem loot'u, który z kolei ma być wprowadzony równolegle z dodatkiem, zatem dodatek pojawi się dopiero 18.03.2014?
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 9 paź 2013, o 09:26

a co to ma wspólnego z tą grą?
usuwać mi to...

Wróć do „Inne gry”