Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Neverwinter

Pewnie Path of Exile nie jest jedyną grą w jaką pogrywacie.
Awatar użytkownika
Balam

Re: Neverwinter

Postautor: Balam » 5 maja 2013, o 13:02

Chyba zrobie sobie postać na dragonie bo widze że sporo PL tam gra.
Nie masz kompana do pomocy?
panfaworek

Postautor: panfaworek » 23 maja 2013, o 10:09

IMO gra nie udana. Najważniejsze to możliwośc kupowania diamentów ze zeny. Nie wiem jak można w ten sposób zarabiać na grze w fazie beta. W PoE tego typu płatności przynajmniej nie wpływają na poziom rozgrywki i tak powinno być. Nigdy nie znosiłem gier typu p2w i prawdopodobnie się to nie zmieni, więc dla mnie gra jest skasowana. Może jeszcze się nią zainteresuję jak wyjdzie z bety ale nie wiem.. Próbowałem grać 3 postaciami - łotrem, wizardem i paladynem(chyba-miecz+tarcza). Przygoda z łotrem się skończyła na jednym quescie który jest chyba nie do przejścia w tym momencie ta postacią, wyskakuje ze 30 mobów na raz, kompanionka pada w sekunde, a ja tylko się rolluję w kółko i co CD odpalam poty. I tak kilka FAL(bodajze 4 czy 5). PRzeszedłem je po chyba godzinie po czym.. udałem się do jakieś świątyni gdzie tych mobów wyskoczyło jeszcze więcej, cała sala. Nawet nie zdążyłem zareagować, padłem, quest zbugowany bo po śmierci nie da się dostać do tej świątyni (brak interakcji na zamknietych drzwiach). Potem spróbowałem paladyna, tragiczna postać wgl nei udana, zero dynamiki i źle zrobione animacje przede wszystkim bloku, brak jakiegokolwiek płynnego przejścia z bloku do ataku i na odwrót. Postać spalona na 3-4lvlu. Wizard wydaje mi się jedyną grywalną postacią z tych 3. Tak samo odechciało mi się grać po zbugowaniu tego questa w światyni bo też padłem tym razem przez błąd gry (po kliknięciu poty włączyło się cd ale nie przywróciło mi hp więc padłem). Tak więc z betą sobie daję spokój, zobaczymy kiedy wyjdzie pełna wersja(o ile wyjdzie, bo jak nie wiem czy im się będzie opłacać wypuszczać grę w którą będzie grała garstka osób). Był to mój powrót do MMORPG po kilku latach i niestety stwierdzam, że dalej się w tym gatunku nic nie zmieniło, każda gra niezależnie od tytułu choćby nie wiem jak się wydawała inna od innych w rzeczywistości jest bardzo podobna, nudzi mnie brak zróżnicowania na rynku MMORPG, a szkoda bo to gatunek któremu poświęciłem najwięcej czasu.
frontzz

Postautor: frontzz » 24 maja 2013, o 08:35

Ooo dzięki za info, miałem właśnie ściągać ja ale po Twoim poście się mi odechciało :D
panfaworek

Postautor: panfaworek » 24 maja 2013, o 10:38

Najlepiej się przekonać samemu, mnie gra nie odpowiada z wyżej wymienionych powodów, ale może Ty akurat nie zwrócisz na nie uwagi i gra Ci się spodoba;) Najlepiej bazować na własnej opinii, bo czasem można wiele stracić z zabawy;) W końcu całkiem sporo osób w tę grę gra i jakoś czerpią z niej przyjemność;)
frontzz

Postautor: frontzz » 24 maja 2013, o 11:25

Wiesz.. jak ja bym miał każdą z osobna grę testować sam czy mi się spodoba czy nie to by mi życia nie starczyło 8-)
A tak wstępną selekcję czyli opinię innych osób, oraz krótkie streszczenie minusów w tym jeden ogromny lub kolosalny minus "p2w! :evil: " spowodował moją decyzję. No i prawdę mówiąc mam tylko czas na 1 grę, więc to może i lepiej, bo zostanę na poe :)
Gatki

Postautor: Gatki » 24 wrz 2014, o 18:24

Gram i polecam♥ :]

Wróć do „Inne gry”