Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

goldentowns

Pewnie Path of Exile nie jest jedyną grą w jaką pogrywacie.
Awatar użytkownika
usatysfakcjonowany

Re: goldentowns

Postautor: usatysfakcjonowany » 24 lut 2014, o 16:14

Grałem trochę ale znudziło mi się. Gdzieś też czytałem, że tylko garść osób może sprzedawać golda innym graczom, a reszta może zarabiać na grze poprzez wymienianie wirtualnego złota na to realne, ale po tak nieopłacalnym kursie, że po roku grania nie wiadomo czy zarobisz tyle aby mieć te 1g prawdziwego.
Valar Morghulis - 87lvl Invasion Rip
Sklep Standard
Sklep Hardcore
Sklep Invasion
przypadek

Postautor: przypadek » 24 lut 2014, o 18:56

Obecnie można przesyłać golda między graczami link. Właśnie dlatego pytałem czy ktoś nie ma troszkę na zbyciu.
Mnie ta gra coraz bardziej wciąga, ale ja zawsze preferowałem gry strategiczne. Tu jest dużo kombinowania w jakiej kolejności stawiać budynki, gdzie je lokalizować, czy bardziej opłaca się uruchomić produkcję taką czy inną.
Od kilku dni bawię się w handel akcjami i udało mi się podwoić mój mikro kapitał :).
Nie bez znaczenia jest też to, że ta gra nie wymaga mnóstwa czasu i że mogę ją odpalić w pracy :)
Batler

Postautor: Batler » 25 lut 2014, o 00:44

Gold mozna sprzedawac za realne pieniadze, a nie za zloto :D Masz tez 2 opcje co do sprzedazy. Albo sprzedasz je oficjalnemu resellerowi za 5 euro, albo komukolwiek za ustalona kwote. Jako, ze oficjalni resellerzy sprzedaja gold po 6,5 euro. Wiec jest 1,5 euro roznicy dlatego korzystniej jest kupic np. od jakiegos Polaka - bo i on zyska i kupujacy zyska.
Co do tych 500 gold na licencje. Nie do konca jest tak, ze 2 osoby maja obecnie taka kwote bo przeciez cala masa gold jest ulokowana w akcjach. Ja np. mam od reki ponad 85 gold na zakup takiej licencji (jesli znalazlo by sie paru chetnych na zakup to sprzedaje wszystkie akcje jakie mam i stad ten gold). Jak juz pisalem pare osob jest zainteresowanych moim pomyslem (jedna z tych osob w ciagu ostatnich 2-3 tygodni kupila ponad 300 gold ktore wydala na zakup wyspy i refow) ale oczywiscie wiekszosc tak jak przypadek :D wolala by przyjsc na gotowe :P,
niz zrezygnowac z niewielkich bonusow jakie ma na innych wyspach.
mareckidoch

Postautor: mareckidoch » 23 sty 2018, o 18:45

Nie orientowałem się. Ale teraz już wiem, dzięki:)

Wróć do „Inne gry”