Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Unbended

Pewnie Path of Exile nie jest jedyną grą w jaką pogrywacie.
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Re: Unbended

Postautor: ubogimurarz » 7 lut 2016, o 22:50

Gromtall pisze:
ubogimurarz pisze:akurat sacred jest jest kozak :D wiec polecam zagr5ac w jedynke ( bo 2 ssie ) i oczywiscie bez dodatku na start :D zawsze wolalem sacreda od diablo 2 ;P

Można się kiedyś zgadać na jakąś sesje na hamachi i popykać xD swoje postacie mam gdzieś zapisane na płycie :mrgreen:

ja nie mam :( ale jakis tam 200lvl BM mialem jeszcze jak im servery dzialaly a pozniej przepadlo :S zeby to farmienie skili nie bylo takie lipne to chetnie :D zerkne pozniej na starym kompie, bo w wakacje cos gralem jeszcze z bratem ;p
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Re: Unbended

Postautor: Gromtall » 7 lut 2016, o 23:48

ubogimurarz pisze:ja nie mam :( ale jakis tam 200lvl BM mialem jeszcze jak im servery dzialaly a pozniej przepadlo :S zeby to farmienie skili nie bylo takie lipne to chetnie :D zerkne pozniej na starym kompie, bo w wakacje cos gralem jeszcze z bratem ;p

Już myślałem, że masz jakiegoś casualowego glada na reginach XD Tak samo jestem chętny na zrobienie kampani poprostu :mrgreen:
thinking bout u (◡‿◡✿)

Wróć do „Inne gry”