Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Chełmnie

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
gerber

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Chełmnie

Postautor: gerber » 27 sty 2016, o 10:38

Własnościowe, trzypokojowe 49m2 . Położone w zadbanym czteropiętrowym bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i funkcjonalne – centralnie przedpokój z osobnymi wejściami do poszczególnych pomieszczeń tj. jasnej kuchni, trzech pokoi w tym duży z balkonem i łazienki . Kapitalny remont z wymianą wszystkich instalacji był robiony 6 lat temu . Do mieszkania przynależy piwnica .
Mieszkanie bez pośredników Chełmno
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Re: Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Chełmnie

Postautor: ubogimurarz » 27 sty 2016, o 15:02

chyba sie nie znam... ale cena wydaje sie BARDZO duza :D
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
Avaron

Re: Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Chełmnie

Postautor: Avaron » 27 sty 2016, o 16:18

Mieszkanie jest słoneczne
Ja bym mieszkania z dziura w suficie nie kupowal, a tymbardziej nie na sloncu Kappa
PS Ja rozumiem ze to dzial rzeczy nie zwiazane z gra ale nie przesadzajmy, niedlugo beda tutaj islamisci sprzedawac trotyl

Wróć do „Pogaduszki”