Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Poznajmy się

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
XnIcRaM

Administrator

Re: Poznajmy się

Postautor: XnIcRaM » 4 lis 2015, o 16:45

Niemożliwe, naprawdę kobieta?
Jeśli tak, to o ile grasz w Path of Exile, zapraszam do naszej "zacnej" gildii, dawno nie było u nas nikogo płci pięknej :)
Avaron

Postautor: Avaron » 4 lis 2015, o 17:40

Niemozliwe :shock:, skoro ponawiamy ten watek to tez sie przedstawie :D
Fabian, 15 lat, mieszkam w Anglii
Interesuje sie informatyka, grami komputerowymi, popkultura japonska oraz koszykowka. Kiedys nalezalem do klubu koszykarskiego lecz kontuzja zniszczyla moje marzenia :cry: od tego czasu bardzo duzo czasu poswiecam graniu.
PS Przepraszam za brak polskich znakow, angielski system i klawiatura sa bezlitosne.
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Re: Eloszka wszystkim!

Postautor: HeniekHardkor » 4 lis 2015, o 19:46

Tu wesoła i nietuzinkowa fanka wszystkiego, co związane z artyzmem, co piękne i wyjątkowe.
No to u nas w gildii nie znajdziesz nic z tych rzeczy... ale i tak zapraszamy;)
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 4 lis 2015, o 20:21

Heniek, wypraszam sobie, przecież ja jestem :P
Silv

Moderator

Postautor: Silv » 5 lis 2015, o 15:57

Nazywam się Gromtall (imię po babci), mam 20 lat i jestem ze śląska. Lubię kopać węgiel. W wolnych chwilach słucham disco polo i lepię pierogi. Poza tym interesuję się głównie węglem, pierogami i disco polo, czasami także lubię pograć w PoE (moim celem od 2 lat jest wbicie 61 lvla na hc). Poznałem tu także mojego najlepszego przyjaciela - Hiru. To tyle, pozdro
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Postautor: Gromtall » 5 lis 2015, o 22:32

^ To ja. Witam :)
thinking bout u (◡‿◡✿)
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 6 lis 2015, o 18:30

haha :)
Awatar użytkownika
j3zz

Postautor: j3zz » 17 lis 2015, o 22:27

Aloha, niedzielny gracz. Konto w grze od startu otwartej bety ale jakoś wtedy gra mnie odrzuciła swoją "surowością". Obecnie po 2 latach spędzonych w WoT wróciłem do PoE jakoś w maju tego roku no i zostało mi to do dziś. Gram głownie solo ale czasami brakuje mi piątkowo - sobotnich nocy przy piwie na TS'ie w jakimś party ;) Wcześniej kupę lat spędziłem majstrując przy serwerach MuO - może ktoś tu pamięta polski low exp DarkMu, potem ze 3 latka grałem w Battle of the Immortals zanim nie posypało się towarzystwo w gildii no a obecnie w wolnych chwilach klepię w PoE. Tyle na "dzień dobry".
Awatar użytkownika
Azibel
Kontaktowanie:

Postautor: Azibel » 13 gru 2015, o 21:16

Siemanko, mam na imię Sebastian, mam 23 lata i pochodzę z krakowa :) w PoE gram od kilku dni, wcześniej grałem we wszystkie odsłony diablo, TQ, Dungeon siege itp :) Ogólnie jestem fanem gier rpg, hack'n'slashy i wszystkiego z czego leci masa dropu :)

Zapraszam wszystkich z gildii GROM do dodawania do znajomych zarówno w grze jak i na steam

https://steamcommunity.com/id/evkkrk/
AirArtPro

Postautor: AirArtPro » 20 kwie 2016, o 13:10

Witam serdecznie wszystkich graczy na imie mi Przemek. mam 30 lat. Ogolnie nowy w gatunku :) jezeli chodzi o gry :) Pewnie bedzie to dla niektorych zabawne ale jakis miesiac temu mialem okazje pograc w Diablo 2 :) a 2 tygodnie temu natrafilem na PoE. Obecnie mam 52 lev. Shadow ale rozwijam go sam bez odgornie ustawionego buildu. Szukam klanu. W przpadku ts mam mozliwosc pisania wiadomosci i siedzenia na nasluchu gdyz obecnie nie posiadam sluchawek z mikro. Ale to bylo by do nadrobienia w najblizszym czasie. Bardzo chetnie oddal bym pare rzeczy do wyceny ale zielony w tej sprawie co i jak gdzie skopiowac :)

Wróć do „Pogaduszki”