Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Poznajmy się

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
VixtiemCPT

Poznajmy się

Postautor: VixtiemCPT » 11 lut 2013, o 15:46

Takiego tematu na razie nie zauważyłem, a jest on chyba nieodzownym elementem każdego forum :D

A więc ja zacznę:
Jestem Marcin, w gry MMO (choć nie tylko) gram od dawna, teraz przyszedł czas na PoE. Aktualnie pobieram klienta, już niedługo rozpocznę rozgrywkę. Przyznam, że do tej gry zachęciło mnie owo niewielkie drzewko pasywnych umiejetności :D

PS: Grom, czy ty czasem jeszcze niedawno nie byłeś Board Adminem na forum pewnej gry przeglądarkowej wyprodukowanej przez firmę o nazwie na "B" i tytule na "D" z dopiskiem "Online"?
Awatar użytkownika
Matshiro

Re: Poznajmy się

Postautor: Matshiro » 11 lut 2013, o 23:28

Jestem Daniel i lubię grać w gry różnego rodzaju, szukałem mmo dla siebie, lecz nic mi nie odpowiadało, o poe słyszałem już dawno, ale zapomniałem o nim kompletnie. Gram od niecałych 2 tygodni.

Pierogi, czarno-czerwony, śmiech, łóżko, ziemniaczki.

Moje motto to: Sen jest dla słabych, a exp sam się nie wbije.
Awatar użytkownika
Gicu

Postautor: Gicu » 12 lut 2013, o 16:13

Witam.

Jestem Gicu tj. Gracjan i tak jak Wy gram w PoE od 25 lat.

Tfu.. przepraszam.. mam 25 lat ;). A więc stereotyp się nie potwierdza, że tylko dzieci grają.
ThomasZ

Postautor: ThomasZ » 18 lut 2013, o 12:54

Tomasz, Zawisza Bydgoszcz, Narodowa Bydgoszcz.
http://bydgoszcz24.pl/artykul/kandydat- ... ji-ustawek
Awatar użytkownika
foff

Postautor: foff » 15 mar 2013, o 18:15

Nazywam się Sebastian mam 21 lat i pochodzę z niewielkiej miejscowości na Dolnym śląsku ;) Mmorpg to raczej moja specjalność, na swoim koncie mam spokojnie najważniejsze produkcje ostatnich kilku lat ;) Path of Exile dopiero ściągam, ale podejrzewam że zostanę na dłużej. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Nureeon
Kontaktowanie:

Postautor: Nureeon » 8 kwie 2013, o 12:04

Jestem Marcin, mam 23 lata. Zacząłem grać wczoraj ; p Gierka wydaję się całkiem fajna, podobna do diablo, w sumie dlatego w nią gram. Oprócz niej grałem długi czas w MU, C9, CoD2. Poza grami mmo, robię i gram muzykę jungle,dnb,dub. Hopla.
robertkalisz

Postautor: robertkalisz » 14 cze 2013, o 13:05

Robert-30 lat
Zamieszkały-Kalisz
Żonaty,28czerwca będzie 10 lat :)
Hobby-urbex,fotografia
Zaczęło się od zwykłych gier przeglądarkowych począwszy od ogame i delirium a skończywszy na graniu typowych mmo,największe doświadczenie to world of tanks bo ponad 2lata już.Lubię filmy ,gatunek horror,akcja.Generalnie w gry nie gram tylko WOT i ostatnio POE
Obecnie bezrobotny od 16miesięcy ,jestem osobą bardzo luźną ,hmmm wręcz jak nastolatek hehe,lubię żarty i dobry humor,mam nadzieję że się dogadamy.
Awatar użytkownika
krzychu

Postautor: krzychu » 13 wrz 2013, o 06:46

Witam się z kolegami i koleżankami (bo liczę że takowe też tu są ) :)
Mam siłę by walczyć!
Awatar użytkownika
Surykatkaa

Postautor: Surykatkaa » 24 lis 2013, o 19:39

Jestem Karol, mam 14 lat. W PoE gram około tydzień więc jestem strasznym świeżakiem. Stworzyłem tu profil chyba głównie po to żeby znaleźć jakiegoś kolegę do gry oraz popytać się ludzi w kilku kwestiach ;)
Forum wydaje się być przyjazne więc raczej zostanę tu na dłużej :) A tak z innej beczki to uwielbiam rock i deathcory. Mam nadzieję że fajnie będzie mi się z wami spędzało czas :D
Awatar użytkownika
C4che

Postautor: C4che » 6 kwie 2014, o 16:46

Hejo ;) To może ja też napiszę coś o sobie. Grę dopiero pobieram, ale dłuuuugo się już do tego przybierałam (tak jestem kobietą i lubię sobie w wolnych chwilach popykać w gry). Jestem nieśmiałą, pełnoletnią blondynką. Lubię obejrzeć dobry film, serial, spędzać czas ze znajomymi, poczarować w kuchni. To chyba wystarczy, reszta wyjdzie "w praniu".
Buziaki ;)

Wróć do „Pogaduszki”