Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Build do czyszczenia wszystkiego?

Pochwalcie się jak gracie.
kakaowy93

Build do czyszczenia wszystkiego?

Postautor: kakaowy93 » 17 mar 2017, o 18:18

Hej, dawno nie grałem w poe, a na standarcie zostało mi sporo currency do wydania. Tak jak w temacie jaki buildy są aktualnie w topce?
demolish666

Re: Build do czyszczenia wszystkiego?

Postautor: demolish666 » 5 kwie 2018, o 00:43

Po 600 godzinach spedzenia w tej grze. Stwierdzam że porządnie się trzeba na pracować żeby ona "czysciła wszystko" . Aktualnie jeszcze takiej nie znalazłem . Cięzko stwierdzić mnóstwo buildów, mnóstwo rzeczy, możliwości do wykraftowania , drzewko ogromne . Ja mogę Ci napisać tak :

Cyclon Slayer :

https://www.youtube.com/watch?v=V109InN ... -e&index=4

Tylko ja na 90 poziomie jak mi przyszło robić mapki powyżej tier 12. Usunąłem wszystkie bonusy do frenzy charge i poszedłem w drzewku do passywa żeby Evasion zamianiał się na armor . następnie skill pointy które jeszcze mi zostały władowałem w % do maksymalnego życia i evasion.

Aktualnie postać ta ma 6 tyś życia . 19 tyś armoru jeśli biegam. 92 000 obrażeń ktory piszę na skillu .

Teraz na Bestiary stworzyłem Golemancer Elementarlist Nie gra się źle ale raczej tą postacia na tym sezonie daleko nie zajdę. Ponieważ ta postać potrzebuje na większa przeżywalnośc pierscionki z all resist wykraftowane z % do maximum energi shield a na bestiary tego jeszcze na poe.trade nie znajdziesz a potem gdy sie pojawia beda kosmicznie drogie. To już strata około 25% - 30% do maximum energi shield na starcie. Jest jeszcze sporo rzeczy które by ułatwiło gre co na bestiary nie ma a na standardzie ceny nie są kosmicznie drogie tylko w granicach 2-4 exaltów .

Golemancer link :

https://www.youtube.com/watch?v=zm3i_rE ... -e&index=9

Wróć do „Taktyki, strategie, buildy”