Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Righteous fire

Pochwalcie się jak gracie.
DeMeo70

Righteous fire

Postautor: DeMeo70 » 7 kwie 2016, o 11:41

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio zainteresowałem się buildem pod righteous fire + blade vortex. Niestety nie znalazłem informacji w jaki sposób rozłożyć skille na drzewku. Frapuje mnie również jedna kwestia. W jaki sposób utrzymuje się righteous fire cały czas aktywne, skoro jego wywołanie zabiera życie i tarczę. Widzę na youtube, że gracze latają z cały czas aktywnym czarem. Będę wdzięczny za wszystkie informacje. Mam postać scion na 88 levelu zatem mógłym się nią pobawić. Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Re: Righteous fire

Postautor: Gromtall » 7 kwie 2016, o 12:56

Build pod rf i blade vortexy to kiepski pomysł, rf jest fire spellem do ktorego potrzebujemy dużo regena, a w drzewku tam gdzie jest regen, nie ma nic do boostowania obrażeń blade vortexa (poza spell dmg u witch/templara i ewentualnie siły i gemu iron will)

Co do rf, prosta sprawa, matematyka.

Rf pali cię za 90% twojego maksymalnego zycia na sekunde.
Spoiler:
Mając 75% fire resa, potrzebujesz 22.5% life regena żeby życie nie spadało.
W 99% przypadków rf biorą tarcze rise of the phoenix która daje kolejne 8% MAX fire resa, wtedy mamy już 83% fire resa i potrzebujemy już tylko 15.3% life regena, dodatkowo w okolicy maraudera mamy kolejne +1% MAX fire res i purity fo fire ktore daje 4% max resa na 20 poziomie (5% na 23).
Mając to wszystko potrzebujesz już tylko 9.9% life regena.

Są jeszcze inne opcje, +1all max resist które można zrobić vaal orbem w zbroi i naszyjniku, ruby flask, różne talizmany które konwerują otrzymywane obrażenia i mod od Leo który zmniejsza obrażenia z dot (damage over time).
thinking bout u (◡‿◡✿)
Awatar użytkownika
mati3255

Postautor: mati3255 » 7 kwie 2016, o 19:58

Moze tam gdzie jest life regen nie ma za duzo rzeczy co wspomagaja blade vortexa ale moze ludzie graja pod iron will a buildy pod RF zazwyczaj maja duzo siły chyba ze to low life wtedy to nie wiem ale blade vorteh + iron will z RF powinien działac dobrze
XnIcRaM

Administrator

Postautor: XnIcRaM » 7 kwie 2016, o 20:05

tak, też uważam iż jeśli Blade Vortex będzie jako dodatek do RFa to mogą się razem sprawdzić

Może ... nie urywa ale mozliwe https://www.youtube.com/watch?v=7HudK8pBwnA
Awatar użytkownika
HeniekHardkor

Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: HeniekHardkor » 8 kwie 2016, o 11:30

Ja tak grałem i polecam :P 88lvl na HC, tu masz postać:
https://www.pathofexile.com/account/vie ... ejszaHenia
Batler

Postautor: Batler » 24 kwie 2016, o 11:52

Ja polecam RF w wersji nie pod HP, a pod ES i w zasadzie wystarczy samo RF nie potrzeba już żadnego innego skilla.
Oczywiście można też używać Blade Vortex, a dps powinien być z niego znośny bo możesz wziąć Pain Attunement.

Tu masz ten build w kilku wersjach - http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/660316

a tu jak sprawuje się w akcji w moim wykonaniu :) - https://www.youtube.com/watch?v=lvZyOvsYqB8

Wróć do „Taktyki, strategie, buildy”