Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Kompletnie nowy w poe

Pochwalcie się jak gracie.
painhedan

Kompletnie nowy w poe

Postautor: painhedan » 11 mar 2016, o 10:31

Witam ludziska,
Jakis czas temu grałem juz w poe ale z doświadczeniem to średnio u mnie wygląda. Wbiłem może ze 20-30 poziom wiec średnio. Jeśli chodzi o hack'n'slashe to diablo 3 ograne porządnie więc podstaw tłumaczyć mi nie trzeba. Bardziej prosiłbym o pomoc przy wyborze postaci na tryb hardcorowy oraz jakiegoś sensownego buildu.
przypadek

Re: Kompletnie nowy w poe

Postautor: przypadek » 11 mar 2016, o 12:01

dobry i tani build:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1303239

spokojnie można grac w nowej lidze HC

edit

nawet obecnie polecam ligę tymczasową - ruszyła tydzień temu, po jej zakończeniu wszystkie przedmioty i postacie zostaną przeniesione do ligi stałej, a obecnie w tymczasowej ceny są kilka razy niższe więc łatwiej zacząć.
Dla przykładu tabula rasa kosztuje 11 chaosów w Hardcore Perandus i 25 w Hardcore

Wróć do „Taktyki, strategie, buildy”