Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Postaci na nowy sezon

Pochwalcie się jak gracie.
Tratek

Postaci na nowy sezon

Postautor: Tratek » 2 mar 2016, o 18:39

Witam jako ze dodatek juz tuz tuz zaczalem sobie szykowac jakies buildy (swoja droga moje pierwsze robione samodzielnie :P).

Pierwsza postac to witch occultist ES, dual curse, contagion + essence drain. Wyszlo mi cos takiego: occultist

Druga to Ranger ele crit LA/BR pathfinder: pathfinder

O ile wiedzma wyglada mi dosyc sensownie to w rangerze mam wrazenie ze mozna cos zmienic. Prosilbym o ocenienie moich wypocin i ewentualne korekty.
Silv

Moderator

Re: Postaci na nowy sezon

Postautor: Silv » 2 mar 2016, o 18:59

W pierwszym tree pomijając, że jest za dużo punktów to zmieniłbym:
-Wywaliłbym całą drogę do templara i poszedł do scion es circle
-Zrezygnowałbym także z Essence Surge
-Void Barrier na rzecz witch starting nodów

http://poedb.tw/us/passive-skill-tree/A ... 9JE5u1hMU=

Tyle samo es, +4 pkt, więcej dmg, 2 jewel sockety więcej

O drugim tree powiem tyle, że musisz bardziej sprecyzować co to ma być za build. Voltaxic? Phys > ele conversion? Windripper?
Tratek

Postautor: Tratek » 2 mar 2016, o 19:44

nad eq raczej sie nie zastanawialem bo zazwyczaj zanim takowe zdobede to wieki mina ale jak dla mnie windripper bardziej mi odpowiada. A jesli chodzi o rodzaj obrazen myslalem o czystym ele dmg. Chociaz jak sie teraz zastanowic bede kozystal z 2 roznych skilli z roznymi elementami wiec konwersja obrazen da chyba lepsze efekty. Jakbys mogl to napisz czy roznica miedzy czystym ele a konwersja na ele jest jakas znaczaca. Jezeli to to wolalbym czysty ele dmg.
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Postautor: ubogimurarz » 2 mar 2016, o 20:15

nad eq raczej sie nie zastanawialem bo zazwyczaj zanim takowe zdobede to wieki mina ale jak dla mnie windripper bardziej mi odpowiada. A jesli chodzi o rodzaj obrazen myslalem o czystym ele dmg. Chociaz jak sie teraz zastanowic bede kozystal z 2 roznych skilli z roznymi elementami wiec konwersja obrazen da chyba lepsze efekty. Jakbys mogl to napisz czy roznica miedzy czystym ele a konwersja na ele jest jakas znaczaca. Jezeli to to wolalbym czysty ele dmg.
czysty ele scaluje z flatek ele. a conversje mozesz uzyskac zazwyczaj z phys ( wiekszosc skilow ma wbudowana konwersje) i wtedy mozesz nawalic maxymalnie phys dmgu w tree a i tak ostatecznie przekonwertuje Ci to na ele. moge tylko dodac ze takie phys latwiej wyscalowac na late game. chociaz czysty ele lepiej scaluje podczas lvlingu
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
Tratek

Postautor: Tratek » 2 mar 2016, o 20:28

No to jeszcze raz :P prosze o przerobienie mojego pathfindera pod crit phys z konwersja na ele bazujacego na lightning arrow + blast rain na single target :>
Tratek

Postautor: Tratek » 3 mar 2016, o 19:37

Oczekujac na pomoc zlozylem cos takiego: pathfinder v2
Problemem jest brak Conductivity ze wzgledu na znikoma ilosc inta :/ Dlatego prosze o pomoc bo cos mi nie idzie z ta postacia a ze wzgledu na moj fetysz do archerow nie moge przejsc obok tej postaci obojetnie xD

No i jeszcze jedna wersja zrobiona na szybko aby troche zyskac na incie: pathfinder v3

Wróć do „Taktyki, strategie, buildy”