Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Pomoc przy nowej postaci

Pochwalcie się jak gracie.
Tratek

Pomoc przy nowej postaci

Postautor: Tratek » 7 lut 2016, o 12:31

Witam serdecznie. Postanowilem ostatnio wrocic do PoE i zrobic postac zupelnie inna niz te ktore robilem do tej pory a mianowicie kozystajacej z cwdt oraz triggered gemow. Problem w tym ze nie bardzo wiem jak sie za to zabrac. Przegladalem rozne buildy na forum poe ale nie przemawiaja do mnie (brak triggerow, malo gemow podpietych pod cwdt albo dziwnie rozlozone drzewko talenow). Bylbym wdzieczny przede wszystkim za podeslanie jakiegos drzewka (najlepiej pod dueliste, rangera lub sciona), z eq oraz gemami i tak sie postac przebiera co troche wiec moge sie pobawic sam ale male wskazowki tez beda mile widziane :)
Avaron

Re: Pomoc przy nowej postaci

Postautor: Avaron » 7 lut 2016, o 15:20

Moment, moment!
Chcesz atakowac z CWDT :O grubo, build jedynie na SC, wymaga bardzo dobrego komputera:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1435162
drzewko na teraz bedzie wygladalo tak https://www.pathofexile.com/passive-ski ... 96Yet6Uw==
Tratek

Postautor: Tratek » 7 lut 2016, o 17:55

Jestem stosunkowo swiezy w PoE wiec moglem cos pomylic. Chodzilo mi o postac nastawiona na block. Przegladajac gemy nie zauwazylem takiego ktory pozwala castowac spelle podczas blocku wiec wydawalo mi sie ze zadziala to z cwdt. Widzialem jakis czas temu taka postac i survi miala niesamowite. Mam nadzieje ze teraz bedzie latwiej cos dla mnie znalezc po lekkim sprostowaniu :)
Avaron

Postautor: Avaron » 7 lut 2016, o 18:18

block jest mechanika obronna, spelle mozna castowac recznie i nie wplywa to na blok :)
mamy np tarcze ktora ma 30% sznansy na block, uzbieramy 25% szansy na block w drzewku. Nasza szansa na block wynosi 55%, nie musimy nic robic aby blokowac po prostu jak trafi nas jakis atak mamy szanse go zablokowac. Spelle nie musza byc polaczone z niczym zeby dzialaly ;)

https://www.pathofexile.com/passive-ski ... aLrK_VuQ==
Gemy:
Blade Vortex + Increased Duration + Increased Area Of Effect + Controled Destruction + Added Fire Damage
Hatred + Summon Flame/Chaos Golem + Minion Life
Lightning Warp + Less Duration + Faster Casting
Vaal Haste + Vaal Summon Skeletons + Increased Duration + Minion Life
Tratek

Postautor: Tratek » 7 lut 2016, o 18:48

nope nope nope. Jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju summonerow/traperow bo to kojazy mi sie z summon necro/trap sin z D2 czyli najbardziej casualowymi postaciami. Rivid jakis czas temu pokazywal rangera pod block z uzyciem riposte i cwdt i o cos takiego mi chodzilo. Nie chcialem go kopiowac ale jezeli nikt nie ma jakiejs wariacji w podobnym stylu to zostanie mi tylko to :/
Avaron

Postautor: Avaron » 7 lut 2016, o 19:29

To nie jest ani summoner ani traper....

Wróć do „Taktyki, strategie, buildy”