Zapraszamy na nasz serwer Discord!

Mountain View Zapraszamy wszystkich na nowo otworzony serwer Discord: Link

Discord służy do komunikacji głosowej lub za pomocą chatu. Z serwera można korzystać przy pomocy przeglądarki lub po ściągnięciu klienta Download

Jeśli chcecie z nami porozmawiać, o coś zapytac, lub szukacie miejsca do wspólnej komunikacji z osobami z gry piszcie do nas. W miarę potrzeb będziemy zakładać kolejne kanały. Zapraszamy!

Autor: Heniekhardkor Data: 14.08.2017

Ice Crash CoC

Pochwalcie się jak gracie.
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Ice Crash CoC

Postautor: Gromtall » 20 sie 2015, o 20:00

Mam pytanie do ludzi znających mechanike/cast on crit:

Czy Ice Crash aktywuje coca 3 (TRZY) razy jak zada crita? Bo mam rozumieć, że jak zadam crita pierwszym hitem ice crasha to dwa pozostałe też? Tak jak w przypadku multistrike. No to w sumie pytanie jest takie czy 3 hity z osobna aktywują coca, czy to liczy się jako jeden hit? Nie chce mi się na reddicie pytac, a sam nie moge obecnie sprawdzić.
thinking bout u (◡‿◡✿)
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Re: Ice Crash CoC

Postautor: ubogimurarz » 20 sie 2015, o 20:34

powiem tak. CoC ma swoj trigger chance, ktory roluje sie dla kazdego hita, do tego CD na cascie jest ( 0.5s)
skill ktory ma kilka hitow ( te z multisrikiem tez) rolowany jest na crita raz, jak crytniesz raz to wszystkie 3 hity crytuja, z tym ze jezeli czas miedzy pierwszym a 3 hitem pozwoli na trigger (0.5 sec cd) to wtedy jest oddzielnie rolowana szansa na sam trigger (69% na 20 lvlu gema) wiec moze byc tak ze spella poleci za 1 hitem a za 3 nie koniecznie. same skille ktore trigerujesz tez rolluja swoj crit chance oddzielnie ;p bo zakladam ze bedziesz miec jakies tam global crit chance ktore beda buffowac te spelle ^^

edit://
PODZIEKUJESZ MI CO? PODZIEKUJESZ?
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

http://reviewsforgamers.com/
Silv

Moderator

Postautor: Silv » 20 sie 2015, o 20:42

No z tym że ice crash nie może uderzyć 1 moba więcej niż 1 hitem. Jeśli nic się nie zmieniło ofc
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Postautor: ubogimurarz » 20 sie 2015, o 20:45

No z tym że ice crash nie może uderzyć 1 moba więcej niż 1 hitem. Jeśli nic się nie zmieniło ofc
mowilem o multistrieku :D ale jak ice crashem walnie 1 mobka w 1 AOE range'u a innego dopiero hitnie na 3 AOE rangeu to ma szanse na trigger z tym ze nie sadze zeby ice crash mial animacje dluzsza niz 0.5 sec. ale moge sie mylic ;d
Obrazek

stg.OLO: "...A co do wkurzania się a niby czym:) grą? ja się mogę wkurzyć jak mi córa nie zadzwoni że na imprezę idzie i wróci o 3 czy 4 ale nie grą..."

Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Postautor: Gromtall » 20 sie 2015, o 20:53

Chore XD Dzięki chłopaki (I Adi :mrgreen: ) Ide dalej wymyślać build którym nikt nigdy nie grał XD

to mi wystarczyło:
jak crytniesz raz to wszystkie 3 hity crytuja, z tym ze jezeli czas miedzy pierwszym a 3 hitem pozwoli na trigger (0.5 sec cd) to wtedy jest oddzielnie rolowana szansa na sam trigger (69% na 20 lvlu gema)
Zapomniałem kompletnie o cooldownie na cocu
thinking bout u (◡‿◡✿)
Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Postautor: Gromtall » 22 sie 2015, o 11:20

Nie będę zakładał nowego tematu bo zaraz większość tematów będzie moja xD

1. Czy Burning Miscreations są dalej playable jako spectry? Czy nerf
Monster Unrighteous Fire now deals a controlled value of fire damage, rather than being based on maximum life.
je zdyskfalifikował na zawsze? Da się z nich wyciągnać dobry dmg? (nie jako main dmg, ale jako taki "pomocnik")
Spoiler:

2. Czy jak będę miał załóżmy 50% reserved na hp, to wtedy tak jak w przypadku many to jest moje MAXIMUM life? tzn maximum life jest wtedy liczone jako to dostępne, a nie to ile mamy łącznie wraz z tym zarezerwowanym?
Ostatnio zmieniony 22 sie 2015, o 11:31 przez Gromtall, łącznie zmieniany 2 razy.
thinking bout u (◡‿◡✿)
Awatar użytkownika
ubogimurarz

Administrator

Postautor: ubogimurarz » 22 sie 2015, o 11:25

max life to max life UNRESERVED. jak masz 2k life i zarezerwujesz 1k na aurach to i tak Twoj max life to 2k :d... myslisz ze jak inaczej sie wyciaga low life xd? 35% of max life a tylko aurami sie to robi :D

a co do BM to kupa bedzie chyba :D takie BMY 65 lvla na bank nie uciagna z dmgem na 70+
Obrazek

Awatar użytkownika
Gromtall

Sponsor

Postautor: Gromtall » 22 sie 2015, o 11:30

Czyli jakbym miał 10k hp i zarezerował 5k to http://pathofexile.gamepedia.com/Righteous_Fire dalej pali za 5k? (50% z 10k) czy 2,5k?

/dodałem spoiler jeszcze do wcześniejszego posta.

/kolejne pytanie

Czy unRF z bmów stackuje się z normalnym rf selfcast czy nie?
Spoiler:
Rozumiem, że z jednego źródła liczy się tylko to najwyższe, tylko nigdzie nie mogę znaleźć do której grupy się zalicza unRF bmów
Spoiler:
//Już wszystko wiem, pytałem się na reddicie :D
thinking bout u (◡‿◡✿)

Wróć do „Taktyki, strategie, buildy”